AKP eski meclis üyesi Yazıcı belediye yönetimini topa tuttu: 'MARKAYA SIĞINMAK SENİ KURTARMAZ!'

AKP eski meclis üyesi Yazıcı belediye yönetimini topa tuttu: 'MARKAYA SIĞINMAK SENİ KURTARMAZ!'
2014-2019 döneminde Ak Parti’den belediye meclis üyeliği yapan Mehmet Yazıcı, 31 Mart seçimlerinde işbaşına gelen İshak Sarı ve kurduğu yeni ekibin üç aylık çalışmalarını elştiri yağmuruna tuttu.07.07.2019 13:55

“-Geçmiş dönemde şikâyetçi olduğumuz yanlışlıklar bu gün aynen tekrarlanıyor.”

“-Parti meclis grubuna yanıltıcı bilgi veren, belediyenin geleceğini ipotek altına alan konunun görüşüldüğü meclise hayır dememek için gelmeyen ve yıllardır maaş almadan yatan kişiler A Takımı’na alındı”

“-Geçmişte İspiroğlu’nun kadrolaşma şeklini eleştiriyorduk. Bu gün de eleştiriyoruz. Neden? Çünkü anlayış değişmedi. Bu ekip iş görmez”

“-Çalışmadan maaş alanlar önemli görevlere getirilirken sabah beşte işine gelen ve görevini layıkıyla yapılan kişiler işten çıkarıldı. Üniversite mezunu olan, liyakatli ve işine sadık olanların görevine son verildi.”

“-Hani doğruluk vardı, hani şeffaf olacaktık? Çalmak ve çaldırmak günah, ama buna izin vermiyorsun diye adaleti sağlamış olmazsın.”

“-Adam iki masa koymuş çay satıyor. İki bin lira kira vermeyene kaldır diyorsun. Adamlar küfür ediyor, haberi var mı yasak koyanların? Karasu’nun ana hizmetleri var. Önce onları bitirirsin sonra sıra masaya tabureye gelir.”

“-Tavsiyeyi dinleyip istişare yapacak ve ekip çalışmasını iyi bilen insanla yapacaksın. Beş yıl çalıştığı ekibiyle beş dakika konuşmayan yöneticiyi de gördük, yaşadık. Aynı sistem devam edecekse ne söyleyebilirim ki!”

YAYIN YÖNETMENİ DİLEK KADI’NIN MEHMET YAZICI İLE YAPTIĞI SÖYLEŞİ

10 Temmuz 2019 Çarşamba günü KARASU HABER GAZETESİ’nde

 


Etiketler: Mehmet Yazıcı - AKP - Karasu - belediye - eleştiri

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.