SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 19.02.2019

'Hizmet alamıyoruz'

'Hizmet alamıyoruz'
Milletvekili aday listelerinin kesinleşmesinden bir gün sonra iki eksikle Karasu’ya gelen AKP’li adayların katıldığı tanıtım toplantısına, Karamüezzinler Mahallesi Muhtarı Hasan Sütçü’nün eleştirileri damga vurdu.25.05.2018 00:13

Ali İhsan Yavuz ve Lütfi Bayraktar dışındaki  5 adayın katıldığı toplantı 22 Mayıs Salı günü Ak Parti İlçe Merkezi’nde yapıldı. İlçe Başkanı İshak Sarı’nın açış konuşması sonrasında milletvekili adayları kendilerini tanıttılar. Daha sonra partililere söz verildi.

‘HİZMET YOK’

Karamüezzinler Muhtarı Hasan Sütçü yaptığı konuşmada mahalle halkı olarak seçimden beri hiç hizmet görmediklerini söyledi. Yolların toz toprak içinde olduğuna işaret eden Sütçü “Hayvanımızı salıyoruz. Akşam eve döndüğünde geçtikleri yıllardaki bataklığın çamuruna ve tuzuna bulanmış memelerini yıkamadan süt sağamıyoruz. Bu mu hizmet” diye konuştu.

 ‘YOLUMUZ ÇÖKTÜ’

Mahalle olarak belediyeden hiçbir hizmet alamadıklarını öne süren Muhtar Sütçü sözlerini şöyle sürdürdü:  “Mezarlık yolumuz çöktü. Belediye Başkan Yardımcısı Hamza Uğur’a yolu gösterdim. Kısa sürede betonlama sözü verdi. Aylar geçti yol öylece duruyor. Burada sizleri dinleyen mahalle muhtarının çoğu benim gibi hizmet alamamaktan şikâyetçi, ama konuşamıyorlar.”

DAĞITIM BEDELİ

SEDAŞ’tan şikâyetçi olduklarını da belirten Sütçü  “Daha yeni yüz yirmi altı lira dağıtım bedeli ödedim. SEDAŞ kamyonlarla mı enerji taşıdı? Bu, ülkenin ayıbıdır. SEDAŞ dokunulmaz bir kurum haline geldi. Keyfi davranıyor “ ifadelerine yer verdi. Sütçü’nün şikâyetleri sırasında salonda buz gibi bir hava estiği gözlendi. Toplantı bu konuşmayla sona erdi.


Etiketler: AKP - adaylar - Karamüezzinler - Muhtar - Hasan Sütçü

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.