SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 19.02.2019

İyi niyet her sorunu çözer

İyi niyet her sorunu çözer
Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Celalettin Akyol "Önceliğimiz hastanemizin personeline sahip çıkmaktır. İdari ve Mali uygulamalarda yönetim kadromuzla birlikte ortak kararlar alınıyor" dedi. 07.03.2018 22:21

HEKİM AÇIĞI

27 Aralık tarihinde Karasu Devlet Hastanesi Başhekim görevine atanan Üroloji Uzmanı Opr. Dr. Celalettin Akyol "Hastanemizin personeli bir aile bütünlüğü içinde hizmet verdiği sürece sorunların yaşanmayacağına inanıyorum" dedi. Birçok hastanede başhekim olarak görevde bulunduğunu belirten Akyol, herkesin iyi niyetli ve görev ciddiyetiyle çalışırsa sorunların çözüleceğini ileri sürdü. Başhekim Akyol,  "Hastanenin Kulak Burun Boğaz, Genel Cerrahi, Cildiye, Psikiyatri ve Üroloji bölümlerinde hekim noksanlığı var. Bu noksanlıkların giderilmesini umuyoruz" açıklamasında bulundu.

TOMOGRAFİ CİHAZI

Başhekim Opr. Dr. Celalettin Akyol, "Hastanede bazı tıbbi cihaz noksanlıklarımız var. Bunlardan en önemlisi Temografi cihazıdır. Yaza kadar ihalesinin yapılmasını ve hizmete girmesini bekliyoruz. Bundan önce Mamografi cihazımız hizmete alınacak. Bunun için personel eğitimi devam ediyor" dedi. 

TAŞERON KONUSU

Taşeron personelin durumu ile de bilgi veren Akyol, "Çeşitli meslek gruplarından kadroya geçiş için 88 başvuru yapıldı. Bunlardan 64 kişi kabul edilerek liste askıya çıkarıldı ve süre sonunda indirildi. Güvenlik soruşturmaları tamamlandıktan sonra sözlü mülakat yapılarak süreç tamamlanmış olacak" bilgisini verdi.


Etiketler: Karasu - hastane - başhekim

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.