SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 19.10.2018

Kadir Şentürk'e destek Karasu sınırlarını aştı

Kadir Şentürk'e destek Karasu sınırlarını aştı
Beyninde oluşan tümör nedeniyle ameliyat olması gereken Kadir Şentürk için tam bir yardım seferberliği başlatıldı. Şentürk için, Serdivan Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenlerinin topladıkları yardım paraları ailesinin hesabına yatırıldı.11.10.2017 14:37

Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesirn11.sınıf öğrencisi Kadir Şentürk, ses kısılması şikâyetiyle gittiği doktordarnüzücü haberi almasıyla hayatı bir anda değişti. Beyninde tümör tespit edilenrnŞentürk için Karasu’da arkadaşları tarafından bir yardım kampanyası başlatıldı.rnDestek, Karasu sınırlarını da aştı ve Sakarya il merkezi basınında da yerrnalmasıyla öğrenciler harekete geçti. Serdivan Anadolu Lisesi öğretmenleri vernöğrencileri, okulda topladıkları nakit desteği, Şentürk’ün ameliyatı içinrnverilen hesap numarasına yatırdı.

rnrn

Maddiyattan çok manevi destek

rnrn

Serdivan Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Gevher, müdürrnyardımcısı ve öğrenciler, Karasu’ya gelerek Kadir Şentürk’ü okulunda ve evindernziyaret etti. Müdür Gevher, “Öğrencilerimizin yaptığı, maddi destekten çokrnmanevi bir destektir. Bu tür durumlarda birlik ve beraberlik çok önemlidir.rnDertler ve sıkıntılar paylaşılarak azalır. İnşallah Kadir’in sıkıntısınırnpaylaşarak azaltacağız, sevincini de arttıracağız. Gençlerimize böylesi bir anlamlırngirişimden dolayı tebrik diyorum” dedi.

rnrn

Anlamlı 

rnrn

Karasu Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu LisesirnMüdürü Ali Salim ise, “Öğrencimiz için Serdivan’dan gelen bu destek bizi çokrnmutlu etti. Biz elimizden gelen her türlü maddi ve manevi desteği vermeye hazırız.rnMüdürümüz Mehmet Gevher’e ve Serdivan Anadolu Lisesi öğrenci ile öğretmenlerinernteşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. Kadir Şentürk’ün annesi Emine Şentürkrnve babası Şenol Şentürk de, Serdivan’dan gelen destek için teşekkür etti vern“Kadir, hepimizin çabalarıyla sağlığına kavuşacak ve ileride bu anlamlı desteğirnbaşkaları için gerçekleştirecek. Maddi ve manevi destek veren herkese teşekkürrnediyoruz” şeklinde konuştu.

Kampanyayarnkatılmak isteyen vatandaşlar, Finansbank şubelerinden, babası Şenol Şentürk’ernait TR79 0011 1000 0000 0055 9093 04 numaralı IBAN numarasını kullanarak yardımdarnbulunabilecekler.

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.