SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 22.01.2019

Karasu Haber 16 yaşında

Karasu Haber 16 yaşında
Gazetemiz Karasu Haber, ilk sayımızın okuyucuya ulaştığı 3 Şubat 2003 gününün 16. Yıldönümünü düzenlediği bir geceyle kutladı. Cumartesi akşamı Kıyı Restoran’da düzenlenen gecenin şeref konuğu Kaymakam Aziz Mercan’dı…08.02.2018 22:53

ULUSAL BASINDAN ÖNEMLİ

Yenimahalle Kıyı Restoran’da düzenlenen gecede davetlilere bir konuşma yapan Kaymakam Aziz Mercan, yerel basının önemi ve işlevinin ulusal basından önde geldiğine vurgu yaptı. Mercan “Karasu’daki gazeteleri yayınlandıkları gün sabırsızlıkla bekliyorum. Gerçekten de ilçemizin gazetelerini ulusal basına aratmayacak kalitede ve ciddiyette buluyorum. Kendilerini bundan sonraki yayın hayatlarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

‘KENDİ SİCİLİMİZİ YAZIYORUZ’

Karasu Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Cihan Ersöz de yaptığı konuşmada gazetecinin doğruya ulaşmakla ve doğruları kamuoyu ile buluşturmakla görevli olduklarını belirterek “Gazeteci gazetesi aracılığı ile aynı zamanda kendi sicilini de kaydeder. Yazdıklarının yanı sıra yazamadıklarından, göz yumduklarından ve çarpıttıklarından sorumludur. Bu gün olmasa bile işte o kendi yazdığı sicili mutlaka karşısına çıkar. Gazeteci yönetenlerin değil yönetilenlerin sesi olmak zorundadır” dedi.

MÜZİK DOLU GECE

Konuşmaların ve gazete tarihinin bir slayt gösterisi ile sunumunun ardından yemeğe katılan davetliler ve kuruluşundan beri gazetede yer alan çalışanlar, Özer Püskül, Devrim Ersöz, Semih Çatalbaş ve Doğan Arslan’ın müzikleri eşliğinde unutulmaz bir gece yaşadılar. Programın organizasyonunu gerçekleştiren Yayın Yönetmeni Dilek Kadı ile Haber Müdürü Çiğdem Aksu performanslarıyla tam not aldılar.

Karasu Haber’in 16. Kuruluş yıl dönümü gecesine Belediye Basın Müdürü Mehmet Ege, gazetenin kurucuları, yazar-çizer-muhabir eski -yeni çalışanlar ve bazı okuyucularla çalışanların yakınları katıldı. 


Etiketler: Karasu Haber - 16 - kuruluş - yıldönümü - 3 Şubat

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.