SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 22.01.2019

Karasu Şoförler ve Otomobilciler Odası olağan kongresinde Kerim Uyar 5. kez başkanlığa getirildi.

Karasu Şoförler ve Otomobilciler Odası olağan kongresinde Kerim Uyar 5. kez başkanlığa getirildi.
141 oy alan Uyar’a karşılık rakibi Bora Demirci 65 oyda kaldı.23.02.2018 13:00

17 Şubat Cumartesi günü Konfor Düğün Salonu’ndaki kongrede divan başkanlığını SESOB Başkanı Hasan Alişan yaptı. Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İlyas Balcı da divanda yer aldı. Açış konuşmasını yapan Oda Başkanı Kerim Uyar, görev yaptıkları süre içinde şoför esnafının sorunlarına çözüm için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Söz alan Başkan adayı Bora Demirci, “Daha iyisini yapmak üzere ekip olarak yola çıktıklarını belirtti.

Sakin geçen kongrede yapılan seçimler sonucu Başaran Yavuzyiğit, Yakup Aydınlı, Sabahattin Saka, Sıtkı Bak, İsa Bayrak ve Salih Erdoğan’dan oluşan Kerim Uyar’ın listesi 141 oy aldı. Osman Sağır, Hikmet Sakallı, Erdoğan Ataç, Levent Orhan, Bayram Aydoğan ve Yaşar Sakız’dan oluşan Bora Demirci’ye ait yönetim listesi ise 65 oyda kaldı. Seçimler sonunda her iki aday el ele basına birlik ve beraberlik mesajı verdiler.


Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.