SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 21.09.2019

Kılıçdaroğlu'nu Karasu'ya davet etti

Kılıçdaroğlu'nu Karasu'ya davet etti
25 günlük Adalet Yürüyüşü’nün ve Maltepe mitinginin ardından D-100 karayolunu kullanarak Ankara’ya dönüşünde Adpazarı’na uğrayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kendisine telefonla ulaşan ilçemiz esnaflarından Hüseyin Yavuzyiğit (Nalbur) tarafından Karasu’ya davet edildi.11.07.2017 17:36

Köftecide karşılaştılar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yürüyerek katettiği D-100 karayolunu kullanarak Ankara’ya dönüşünde, partinin Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ve İl Başkanı Ayça Taşkent’in ısrarı üzerine Adapazarı’na uğradı. Partililerle birlikte bir restoranda ıslama köfte yiyen Kılıçdoruğlu’nu bir srpriz bekliyordu. O anda lokantada bulunan Karasulu Oktay Yavuzyiğit, amcasının oğlu Hüseyin Yavuzyiğit’i arayarak “Şu anda CHP Genel Başkanı ile birlikte köfte yiyorum” dedi. Oktay Yavuzyiğit, kendisine inanmayan Hüseyin Yavuzyiğit’e özçekimle kaydettiği fotoğrafı WhasApp üzerinden ulaştırdı.

Amcaoğlu aracı oldu

Hüseyin Yavuzyiğit bunun üzerine amcasının oğlundan kendisini Kılıçdaroğlu ile görüştürmesini istedi. Yavuzyiğit daha sonraki gelişmeleri şöyle anlattı:

“Oktay aradığında önce şaka zannettim. Fotoğrafı görünce Sayın Genel Başkan’la görüşmek istediğimi söyledim. Sağolsun Sayın Kılıçdaroğlu Oktay’ın ricasını kırmadı ve bir telefon görüşmesi yapma fırsatı buldum. Kendisine Karasu’ya gelip gelmediğini sordum. Üç kez ilçeye geldiğini aktardı. Bir süre konuştuk. Daha sonra Sayın Genel Başkan’ı ilçemize davet ettim. İlk fırsatta geleceği sözünü verdi. Sayın Kılıçdaroğlu nazik bir insan. Görüşmeden dolayı memnuniyetimi ilettim. O da bana teşekkür etti.”


Etiketler: kılıçdaroğlu - karasu - davet - hüseyin yavuzyiğit - oktay yavuzyiğit

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.