SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 26.05.2019

KIZILCIK ORTAOKULU YİNE İL BİRİNCİSİ

KIZILCIK ORTAOKULU YİNE İL BİRİNCİSİ
İlçemizin adını defalarca Sakarya genelinde birincilikle duyuran Kızılcık Ortaokulu bu sene de geleneği bozmadı. 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen öğretmenler arası voleybol turnuvasında Karasu Kızılcık Ortaokulu birinci oldu ve kupayı Karasu’ya getirdi. 29.11.2018 00:00

'Gurur duyuyoruz'


Okul Müdürü Davut Çakmak, Kızılcık Ortaokulu olarak hem kültürel hem sosyal hem de sportif alanlarda Sakarya il genelinde defalarca Karasu’muzun adını duyurmaktan gurur duyduklarını dile getirdi. ‘’Okulumuzda her alanda kurum kültürü ve dayanışma oluşmuş durumdadır’’ diyen Çakmak, Kızılcık Ortaokulu olarak öğretmen, öğrenci ve veli bağlarının sağlamrnolmasından dolayı her alanda başarı elde etmenin kolay olduğunu söyledi.


Teşekkür


Müdür Çakmak, 24 Kasım Sakarya İli öğretmenler arası düzenlenen voleybol turnuvasında birinci olmalarından dolayı çok mutlu olduklarını dile getirirken, bu başarının sağlanmasında emeği geçen başta, Beden Eğitimi Öğretmeni, turnuvanın en değerli oyuncusu seçilen ve ödülünü Sakarya İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş’tan alan Emre Toktamış’a, diğer tüm öğretmenlerimize, bizlere her zaman destek veren Kızılcık Mahallesi Muhtarı İsmail Hakkı Topaloğlu’na ve de tüm Kızılcık Mahallesi halkına kurumumuz adına teşekkür ederim dedi.


Hediye


Beden Eğitimi Öğretmeni Emre Toktamış ise;  ‘’24 Kasım gibi anlamlı bir günde birincilik kupasını Karasu’ya getirdik. Bu kupayı kurumumuz olarak Karasu’da görev yapan tüm öğretmen arkadaşlarımıza Öğretmenler Günü hediyesi olarak armağan ettik’’ diye konuştu.

 

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.