SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 23.04.2019

Op. Dr. Erksoy CHP adayı

Op. Dr. Erksoy CHP adayı
Toyota Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Kerem Erksoy, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Karasu belediye başkan adayı olduğunu açıkladı. Erksoy’un adı 2014 seçimleri öncesinde de aday olarak gündeme gelmiş ancak gerçekleşmemişti.05.12.2018 21:54

MYK’DA GÖRÜŞÜLECEK

Uzun yıllar Karasu Devlet Hastanesi’nde genel cerrah ve başhekim olarak görev yapa Kerem Erksoy, son olarak çalıştığı Toyota Hastanesi’ndeki görevine 30 Kasım Cuma günü verdiği emeklilik dilekçisi ile noktaladı. Op. Dr. Erksoy 3 Aralık Pazartesi günü de belediye başkan adaylığı için CHP’ye başvuruda bulundu. Başvurunun hafta içinde toplanacak CHP MYK’da görüşüleceği ve Erksoy’un adaylığının kurulca onaylanacağı belirtildi. Kerem Erksoy’un adı 2014 yerel seçimlerinde de CHP Karasu belediye başkan adayı olarak geçmiş ancak partiden gelen yoğun talebe karşılık adaylık gerçekleşmemişti.

MARKA YARATTILAR

Karasu Devlet Hastanesi’nde çalıştığı süre içerisinde birçok başarılı hizmetlere imza atan Op. Dr. Erksoy, meslektaşı Op. Dr. Şemsettin Bayrak’la birlikte Hastanenin bir markaya dönüşmesine ön ayak olan iki isim olarak öne çıktı. Söz konusu dönemlerde Sakarya’nın diğer ilçeleri başta olmak üzere Marmara Bölgesi’ndeki bazı illerden cerrahi müdahale gereken hastaların ameliyat için Karasu Devlet Hastanesi’ni tercih ettikleri biliniyor. Erksoy’un Başhekimlik yaptığı yıllarda Hastanede imza attığı başarılardan biri de servis odalarının ilçenin işadamları ve hayırseverlerce tefriş edilmesine önayak olması.

KEREM ERKSOY KİMDİR?

1962 yılında Adapazarı'nda doğdu. Kadıköy Haydarpaşa Lisesi’ni 1979 yılında bitirdi. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden 1986 yılında mezun oldu. Tokat ve İstanbul, Silivri’de Aile hekimliği ve adli tabiplik görevlerinde bulundu. Uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra genel Cerrahi uzmanı olarak sırasıyla İstanbul Şile, Tokat Devlet ve Sakarya Karasu Devlet Hastanesi’nde çalıştı. Erksoy uzun bir süre Karasu Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini yürüttü. Op. Dr. Kerem Erksoy’un son görev yeri Sakarya ToyotaSA Acil Yardım ve Travma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanlığıydı.

 

 

 


Etiketler: CHP - Karasu - Aday - Op. Dr. Kerem Erksoy

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.