SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 22.01.2019

Saka: ‘Başkanlığa adayım’

Saka: ‘Başkanlığa adayım’
4 Mart'ta yapılması planlanan Karasu Esnaf Odası Seçimleri için Kadir Saka resmen "ben de varım" dedi. Saka geride kalan haftayı esnaf ziyareti ile geçirdi. 14.02.2018 16:23

‘Olumlu tepkiler aldım’

Karasu Esnaf Odası seçimleri için Kadir Saka resmen sahaya çıktı. Gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinden olumlu intiba edindiğini söyleyen Saka, "Biz yıllardan bu yana esnaflık yapıyoruz. Bizi bilen biliyor. Ancak bu şekilde ziyaretlerle kendimizi ve yapacaklarımızı anlatıyoruz. Biz ne olursa olsun kazanmak için değil, doğru dürüst bir şekilde, güzel şeyler yapmak için yola çıktık. Kimse bizden yıkıcı eleştiri beklemesin. Biz bu kurumu olduğundan daha iyi yere getirmeye talip olduk" dedi.

‘Esnafa güveniyorum’

"Ben bir kişiye ya da bir gruba karşı aday olmadım" diyen Kadir Saka, "Bizim arkamızda birileri varmış gibi göstermek iyi niyetten uzak olur. Bizim sadece esnafa güvenimiz var. Biz yola çıkarken, kendi geçmişimize ve esnaf arkadaşlarımıza güvendik. Başka herhangi bir güvencemiz de yoktur" ifadelerini kullandı.

‘Destek bekliyorum’

Herkesin kendi yetenekleri ölçüsünde hizmet ettiğini söyleyen Kadir Saka, "Biz daha iyi işler yapacağımıza inandığımız için yola çıktık. Esnafımız da bizi inandırıcı bulursa ve teveccühünü bizden yana kullanırsa yapacaklarımızı uygulama imkanı bulacağız" dedi. Yönetimi henüz şekillendirmediğini de sözlerine ekleyen Saka, "Beklentisi olmayan, özveri ile çalışacak herkese kapımız açık" şeklinde konuştu.


Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.