SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 19.10.2018

SAMEK kursları başladı.

SAMEK kursları başladı.
SAMEK sorumlusu Aykut Tiryaki SAMEK kurslarının 9 Ekim Pazartesi günü başladığını söyledi.19.10.2017 12:39

Tiryaki, “17 yaş ve üzeri kursiyerlere ders veriliyor. Hafta sonu da ilk ve ortaokul düzeyindeki kursiyerler ders görüyor. Cumartesi günü ilkokul düzeyindeki kursiyerlere, 09.00-12.00 saatleri arasında resim, gitar, satranç, İngilizce dersleri, 13.00-16.00 saatleri arasında ise orta düzeyindeki kursiyerlere akıl oyunları, İngilizce, resim, gitar dersleri veriliyor” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Milli Eğitim Müdür Vekili Halil Dursun da Hafta sonu SAMEK’te ilk dersi ziyaret etti. Dursun, “Hafta sonu resim, İngilizce, satranç, gitar gibi sosyal ve kültürel faaliyetlerle çocukların gelişimine katkı sağlayan bizle­rin yükünü hafifleten SAMEK’e, en önemlisi Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeki Toçoğlu’na teşekkür ederim” diye konuştu. Dursun, resim ve İngilizce sınıfı kursiyerleri ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.