SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 26.05.2019

Terzioğlu: Keklik miyiz?

Terzioğlu: Keklik miyiz?
AK Parti Sa­kar­ya eski İl Baş­ka­nı Davut Ter­zi­oğ­lu, Bü­yük­şe­hir Be­le­diye Baş­kan Adayı'nın Çay­kur Genel Mü­dü­rü Ekrem Yüce ol­du­ğu öğ­re­nil­dik­ten sonra ko­nuy­la il­gi­li sos­yal medya he­sa­bın­dan açık­la­ma yaptı. 29.11.2018 00:00
    AK Parti Genel Mer­ke­zi­nin ka­ra­rı­na tepki gös­te­ren Ter­zi­oğ­lu, te­ma­yül yok­la­ma­sı ve an­ket­le­rin so­nu­cu­na göre değil; tam ter­si­ne göre ha­re­ket edil­di­ği­ni ifade etti.
   Ter­zi­oğ­lu'nun pay­la­şım­la­rı şu şe­kil­de;
   “Sa­kar­ya yine ters köşe olu­yor. Önce Sa­kar­ya'ya so­ru­yor­lar 'Kimi is­ter­sin?' diye.. sonra da tam ter­si­ni ya­pı­yor­lar. Ye­rel­de de ge­nel­de de aynı. Çünkü Sa­kar­ya se­si­ni çı­kar­mı­yor, çı­ka­ra­mı­yor. Kanun hük­mün­de ka­rar­na­me gibi bir şey oldu. 31 Mart'ta hal­kın ona­yı­na su­nu­la­cak.”
Keklik miyiz?
   An­ka­ra'dan ba­kıl­dı­ğın­da Sa­kar­ya çan­ta­da kek­lik mi gö­zü­kü­yor? Oysa bende av­cı­lık da var. An­ka­ra'ya gidip Sa­kar­ya'ya bak­tı­ğım­da adam gibi adam­la­rın ya­şa­dı­ğı bir şehir ola­rak gö­rü­yo­rum. Demek ki hangi gözle ba­kıl­dı­ğı­na bağlı. Biz, müzik aleti miyiz ki ya­pı­lan akor­da göre ses çı­kar­ta­lım?
   Davut Terzioğlu kazandığı kongre sonrası yüksekokul diploması olmadığı gerekçesiyle il başkanlığından istifa ettirilmişti.

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.