SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 22.07.2019

Yavuz: "İspiroğlu AK Parti'ye dönemez"

Yavuz: "İspiroğlu AK Parti'ye dönemez"
Büyük Birlik Partisi'nden Aday olan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu ile ilgili konuşan Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, "Bu şartlar altında koparak BBP'ye gitmiş, arkasında 28 dava bırakmış birisinin bu partiye bir daha gelmesi mümkün değildir. Bu kadar net" dedi.06.03.2019 00:00

İKİ TOPLANTIDA KONUŞTU

rnrn

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Cumhurrnİttifakı Adapazarı Aday Tanıtım Toplantısında Karasu Belediye Başkanı Mehmetrnİspiroğlu'nu hedef aldı. 5 Mart Salı günü önce Karasu Ak Parti Teşkilatı’ndarnAdapazarı Kültür Merkezi'nde gerçekleşen toplantıda konuşan Ali İhsan Yavuz,rnİspiroğlu'nun seçilse dahi AK Parti'ye dönemeyeceğini belirtti. BelediyernBaşkanı Mehmet İspiroğlu hakkında açılan soruşturmalar kapsamında 28 davarnolduğunun altını çizen Yavuz, BBP'nin de Cumhur İttifakında yer almadığını netrnşekilde ifade etti.

rnrn

İşte Genel Başkan Yardımcısı Yavuz'un o sözleri;

rnrn

“AK PARTİ’YE BİR DAHA DÖNEMEZ!"

rnrn

Diyormuş ki rn(İspiroğlu) 'biz Cumhur İttifak'nın bir parçasıyız' Ben aynı zamanda AKrnParti'nin adayıyım, zaten hemen döneceğim AK Parti'ye'. Yok öyle yağma. Cumhurrnİttifakının partileri MHP ile AK Parti'dir. Ben de Genel Başkan Yardımcısırnolarak söylüyorum. Bu şartlar altında koparak BBP'ye gitmiş, arkasında 28 davarnbırakarak gitmiş birisinin bu partiye bir daha gelmesi mümkün değildir. Burnkadar net.

rnrn

"ARKASINDA 28 DAVA VAR"

rnrn

Bir başka soru. Diyormuş ki 'ben son ana kadar vardım'.rnSon anda milletvekilleri beni çıkardı. İyi yapmış milletvekilleri. Ama benrngerçeğini söyleyeyim size. Sonradan çıkartılmadı. Baştan da yoktu sonradan darnolmadı. Yine gelse önümüze yine olmaz. Neden? 28 tane dava var arkasında.

rnrn

"MECLİS ÜYELERİ SAVAŞ VERDİ"

rnrn

'Siz neredeydiniz bugüne kadar?' diyecek olanlar vardır.rnO günlerde de tam buradaydık. İçişleri Bakanı AK Partili birisi değil mi?rnSoruşturma izni vermiştir gözünü kırpmadan. Bizim meclis üyelerimiz bununrnsavaşını vermiştir. Ve bütün bunları gördükten sonra biz zaten baştan da sondanrnda öyle birisini aday olarak göstermemiz mümkün değildi. Onun için adayrngösterilmemiştir.

Konuşmayı izleyin:  (https://www.facebook.com/KarasuTVHaber/videos/2370756419612794/)


Etiketler: Ak Parti - Mehmet İspiroğlu - Ali İhsan Yavuz - BBP - adaylık

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.