Anket

Anket
13.03.2013 23:50
    “AKP’nin belediye başkanı adayı kim olsun” anketi tepkiler üzerine yayınlandığı siteden kaldırılmış. Bir sendikanın kendi üyesi olan ismi öne çıkarmak için anketi kullandığını yazmıştık. O sendika temsilcisi telefonda bize “Tüm sendikaları töhmet altında bıraktığımız” suçlamasını yöneltti. Temelsiz bir suçlama. Söz konusu kişi Memur Sen ve dolayısıyla Eğitim Bir Sen üyesi değil mi? Eğitim Bir Sen AKP ile birlikte kurulan  iktidar yanlısı bir sendika değil mi? O zaman neden diğer iki sendika töhmet altında kalsın?
   Bir diğer konu, listede yer alan isimler arasında aday olmadığını üstüne basa basa duyuran bir bürokratın yer almış olması. Kendisinden izin alınmış mı? Hayır! Listede izin alınmadan yazılmış başka kişiler de var. Ankete göz atıldığında 15 kişi arasından üçc kişinin puanları yazılı. Diğerleri boş. 12 kişinin rencide edilmesi değil mi bu?
   Karasu’da sadece AKP yok. Olmadığını da geçen seçimde MHP gösterdi. Böylesine bir anketin en azından iddialı üç parti için düzenlenmesi daha şık olmaz mıydı? 

Diğer SİYASET KAZANI haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.