SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 20.03.2019

Can yoldaşları


Riyakar bir futbol camiasındayız. Futbol adamı olmak o kadar kolay değildir. İlçemizde bu sevgiyi taşıyan isimlerden bahsedebiliriz. Her şeyi ile yüzde yüz sevgisini Karasu’ya ve Karasuspor’a verenlerden… Aslında zor değil sevgimizi vermek. Sevgi hiçbir yerde satılmaz. Alamazsın. 30 Temmuz Pazar gününden beri takip etmekteyim Karasuspor’un çalışmalarını. Birbirlerini hiç tanımayan 14 yeni futbolcu, 3 teknik adam ve eskilerin ev sahipliğinde mükemmel bir can yoldaşlığı kurulmuş, geride kalan 10 günlük çalışmaların neticesinde. Takım içinde yeni gençlerin olması, eskilerin ve gençlerin de ağabeyleri ile uyumlu olması, işte o bahsettiğim sevgi… Tebrikler Hasan Özkan, tebrikler Onur ve Ercan Arslan hatta Karlos Suat ve Öfke Dayı, yetmez bu uyumu sağlayan teknik direktör Cumhur Özkurt. Ben bu ahenk içinde seyrettiğim antrenmanlardan inanın sonuna kadar büyük zevk almaktayım. İşte bu yüzden o sene gerçekten de bu sene diyorum. Haydi Karasu hep beraber yaşayalım birlik ve beraberlik içinde şampiyonluğu. Şimdilik başka söze gerek yok.

Gelelim bu sene 12’ncisini düzenlediğimiz plaj futboluna… Sevgili Oktay Sarı’nın anlatımıyla bir başka güzelleşen plaj futbolu geçtiğimiz sezon statü değiştirerek 8 takımdan 4 takıma düşürüldü. Bence iyi ya da kötü olduğunu düşünmektense kaliteyi artırmak en güzeli. Plaj futbolu yetkilileri de bunu düşünerek 4 takımın daha kalite getireceğini düşünmüş olabilirler. Bilindiği gibi plaj futbolu ilk kez bizim sahillerimizde doğdu. Yani kum futbolunun resmen Türkiye’de başkentiyiz. İstiyoruz ki ilçemizin şanına yakışır bir şampiyona yaşayalım. Kavgasız, gürültüsüz. Bize bu şovu en iyi yaşatan futbol bölge müdürümüz Ferruh Sezgin’e de teşekkür ediyorum. Ev sahipliğini en güzel şekilde yapan Başkan İspiroğlu ile Başkan Yardımcısı Murat Çelik, Plaj Kamp Müdürü Hasan Aygüneş ve ekibi Cihat Ekşi, İrfan Turan’a da minnettarız. Şen ve esen kalın.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 423