SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 27.05.2019

Düello Bartın’ın


   Kasım ayının son günleriydi, yolumuz Bartın, bahtımız iyi olsun diye çıktık yola umutla. İşte bu zorlu yolculuk sonunda umudun, hayallerin boşa çıktığı bir maç oldu. İlk devrede yediğimiz goller tükenişimizin habercisiydi sanki ama yola çıktıklarımız asla sizi yolda bırakmayız dercesine bir ümit ışığı oluverdiler ikinci devreye başlarken. Murat oyuna girdikten sonra bir canlılık başladı. Dakikalar ilerledikçe futbol resitali verdiler futbolcularımız. Hele sağ kanatta oynayan Oğuz kardeşim biz ölmedik ayaktayız der gibi diri futbolun dersini verircesine eğitmen gibiydi adeta. Bartın`a futbol dersi veren, yüce meslek olan öğretmen timsali futboluyla gösterdi futbolun inceliklerini türbinlere. Teşekkürler Oğuz. Aynı methiyeleri Cenker için de söylemek isterim. İnanın Çanakkale`de mücadele eden Mehmetçik neferi gibiydin attığı üç golle, sağ olasın Cenker kardeşim. Bize yaşattığın mutluluk için. 
   Gelelim yeni Karasuspor`a…  Evet, hafta içi sezon başındaki antrenörümüz Hasan Atalay bıraktı. Yerine sonradan gelen Sakarya futbolunun eski tanıdık siması Hakan Koçer geldi. İlk maçında bizi gollerle tanıştırdı. Haftalardır atamadığımız sıkıntımızı atlattırdı. Sonuç olarak mağlup olmamıza rağmen futbolun keyfini yaşadık. Şu gerçeği söylemek zorundayım, bu takım asla küme düşmez. Ye terki Karasu sahiplensin. Hepimiz ilçemizi çok seviyoruz. Öldüğümüzde bile toprağımız Karasu`da olacak ama nedir bu vurdum duymazlık. Maça geliriz, seyrederiz ve sonrası alınan sonuca göre başlarız hep birlikte ağız birliği etmişçesine bu takımdan bir b.. olmaz diye. Hiç düşündük mü bu güne kadar bu takım nasıl geldi bu duruma diye. Ya da hangi koşulları aştı diye. Aklımızdan geçmiştir ama ne faydamız olduğunu düşündük mü hiç?  Maalesef düşünmedik. Ey Karasu, futbolda başarıyı istiyorsak bugünden itibaren hep beraber taşın altına elimizi koyalım. Futbol Karasusuz Karasu da futbolsuz olmaz noktasında birleşelim. 
   Bugüne kadar defalarca yazdım, yazmaya da devam edeceğim. Bir Yılmaz Ekşi gerçeği var Karasuspor başında. Beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz ama adam gibi bir kardeşim. Yanlışı ve eksiği ile 3 yıldır koşuyor yorulmaksızın. Hem maddi hem de manevi. En önemlisi manevi. Belkide çocuklarına zaman ayıramıyor Karasuspor`a ayırdığı kadar. Zannetmeyin ki Yılmaz Ekşi`nin tapulu malı Karasuspor. Asla olamazda. Şunu ifade etmekte sakınca görmüyorum, kendisi bana her konuştuğumuzda şunu açıklıkla ifade etmiştir, `Kim alırsa alsın her zaman arkasındayım` maddi ve manevi. 100 bin lira vermeye hazırım. Ancak bu güne kadar ne Karasu`yu seven çıktı ne de Karasuspor`a sahip çıkan. Hal böyle olunca vurun abalıya misali yine kaldı kulüp Y. Ekşi`ye. Geç te olsa bir kadro kurulup sezona başlandı. Maalesef başladığımız gibi devam etmekteyiz ama belirtmek isterim ki bu böyle devam etmez. Yarınlar bizim. İyi günler bizleri bekliyor. Ben bunu gözlerimle gördüm Bartın da. Son olarak derim ki, Yılmaz Ekşi küsme, devam et. Kim ne derse desin. Hep beraber çıkalım aydınlığa her zaman olduğu gibi. Karasu`da yaşadık, Karasu`da ölelim. Alnımız açık, dik ve bu yolda şerefimiz ile. Şen ve esen kalın.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1106