SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 27.05.2019

ELİMİZİN KİRİ


   Hani bir sözümüz vardır bizim, ata sözü gibidir, `Paranın ne önemi var bugün var yarın yok` deriz, ya da `Para nedir ki elimizin kiri gibidir, yıkadık mı çıkar` Nasıl söylersen söyle hepsi aynı kapıya çıkar. Varsın çıksın her kapıya söylediklerimiz ama bir gerçek var ki 2015-2016 futbol sezonunda Karasuspor lige çıktı ya, benim için önemli olan bu. 
    Şöyle fazla değil, 4 ay öncesine gidelim, Başkan Yılmaz Ekşi bıraktığını resmen açıklamıştı maalesef. O günden bu güne biri sevgili Ekşi`ye gidip başkan madem bıraktın biz talibiz dedi mi, zannetmiyorum dediğini. Peki neden bu zamana kadar bekledik sezon açmak için? Nedenler çok, en başta ekonomi geliyor. Kolay değil BAL`da oynamak. İstanbul takımları hariç bütün takımlar bulundukları belediyelerden beslenerek oynuyor. Belkide İstanbul takımları bağlı bulundukları ilçelerden ekonomik yardım alıyordur. Bu benim varsayımım ama olabilirde. Ha diyeceksiniz ki bana `Ya Yılmaz Ekşi adama kulüp mü verir` Peki ben de sorarım, siz hiç gittiniz mi yanına biz talibiz diye? Onu da zannetmem. Ben kendisiyle defalarca konuştum. ``Bu kulüp benim babamın malı değil. Gelsinler, kim talip ise vereyim. Hatta söz 100 bin lirada yardım edeceğim`` dedi. Gerçi biz bunları defalarca yazdık ama son ana kadar kendisine ne gelen oldu ne de giden. Yahu kardeşim bu Ekşi öcümü de yaklaşmadınız diye sorasım geliyor ama sormuyorum. Şunu iyi biliyorum ki BAL`da Karasuspor`un ekonomik kahrını çekebilecek tek insan yine Ekşi`dir.
   Bu hafta sezonun ilk maçını oynayacağız. Serdivanspor ile, Serdivan Hüseyin Ersin Stadın`da. Şunu belirtmem lazım, tribünlerde seyircimiz olmalı. Karasuspor taraftarının her zaman olduğu gibi kendine yakışanı yapacağından eminim. Bu arada BAL 8`inci gurupta mücadele edecek tüm kulüplere başarılar diliyorum ve kazasız belâsız sezon temenni ediyorum. Ayrıca ilimizde başlayacak olan amatör ligdeki kulüplerimize de aynı temennilerde bulunuyorum.  
Şen ve esen kalın.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 972