SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 27.05.2019

GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ


Pazar günü oynadığımız Halide Edip Adıvarspor maçında sezonun belki de en iyi futbolunu sergiledik. Hani deyim yerinde ise futbol adına ezdik geçtik. Ancak futbolun güzelliği olan golü rakibine atamayınca ne kadar güzel oynarsan oyna hanene yazılmıyor puan ya da puanlar. Geride kalan 12 maçta maalesef hanemizde sadece 4 puan yazmakta. Bundan sonraki haftalarda durumu kurtarmaya yetmeyecek gibi gözükse de ben iddia ediyorum, gelecek 14 hafta içinde alacağımız puanlar Karasuspor`u ligde tutacaktır. Bu ışığı son üç haftada gözlemledim Bartınspor, Akçakocaspor ve son olarak Halide Edipadıvarspor karşısında. Diyeceksiniz şimdi tamam iyi futbol var ama sonuç olarak haneye yazılan puan halen sıfır diye. Haklısınız. Şu unutulmamalı, futbol dünyada milyarlarca insan tarafından izlenmekte ve izleyiciler kah sevinirler taraftarı oldukları takımları adına kah üzülürler. Biz inşallah Karasuspor taraftarı olarak sezon sonunda bu üzüntü ile karşılaşmayız. Defalarca yazdım gördüklerimi ya da bildiklerimi, yine de yazmaya devam ederim, edeceğimde. Ligin başlamasına bir hafta kala kurulmuş bir takımız. Elbette geçtiğimiz sezonlardaki gibi geniş bir kadro kurulmamış olabilir. Bizler saha içinde, sizler türbinlerde bir sezon önceki kadro gibi olmasını arzu ederdik. Dediğim gibi son anda kuruldu. Belki bu yeni futbolcu kadromuzdaki kardeşlerimiz adaptasyon dönemini son 4 haftaya kadar taşımış olabilirler. Her futbolcu kardeşimin yaptıkları mücadele bence alkışa değer ama sonuca etki yapmayınca bugünkü halimiz kaçınılmaz bir puan tablosu oluşuyor. Yılmak ve ürkmek olmadan ikinci devre için yapılacak takviyelerle yine aynı Bal`da  kalarak 2016-2017 sezonunun planlarını yapmamız gerekir. 
Biliyorsunuz Yılmaz Ekşi başkanlığı bıraktı. İş bize düşüyor Karasulu futbol sever dostlarımız.
Futbol bazen haksızlığın isyan şarkısı olur, bazen de beceriksizliğin verdiği mahcubiyet. Futbol yolculuğunda yol yolcularını çok iyi tanır ve o yol yolcusunu asla terk etmez. Tıpkı Yılmaz Ekşi`nin yaklaşık üç yıldır yürüdüğü bu yolda kendisine yoldaş olan spor yolu gibi. Dile kolay bu üç yıl, verdiği hizmetlerden dolayı ben kendisine şükranlarımı sunuyorum. Elbette yalnız değildi belki ama bazen öyle yalnızlıklar yaşadı ki bu yalnızlığın verdiği sağlıksızlığı bile yaşadı. Derler ya amiyane bir tabirle sen adamı fıtık edersin, işte bu üç yılda Yılmaz Ekşi`yi Karasuspor resmen boyun fıtığı etti. Geçtiğimiz hafta Bayrampaşa Baypark Hastanesinde 4 saat süren bir operasyon ile sağlığına kavuştu. Karasu Haber Gazetesi olarak kendisine geçmiş olsun diyoruz. Yılmayan Başkan sen bundan böyle Karasuspor`un onursal başkanı olarak her zaman içinde maneviyatınla kalacaksın. Asla unutulmayacaksın ve sana ihtiyaç duyan bir Karasuspor olacak manen ve madden. 
Sonuç olarak lider karşısında oynadığımız futbol güzel günler göreceğimizin habercisi gibiydi. Umut dolu yarınların bizlerin olması dileği ile şen ve esen kalın.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 845