SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 25.05.2019

Kahreden hafta


Nasıl başlanır bilmiyorum ama dediğim gibi Türk Ulusu`nu kahreden bir hafta oldu. Avuç içi kadar yüreği olmayanların kalleşçe patlattığı bir bombayla 95 İnsanımızı kaybettik. Ulusça üç günlük yas ilan edilince ülke genelinde tüm amatör ve profesyonel maçlar iptal edildi. Biz de iyi hazırlandığımız Leventspor deplasmanından gittiğimiz gün dönmek zorunda kaldık. Son Serdivanspor maçı sonrası bir türlü lig maçı oynayamadık. Elbette futbol oynayacaktık, körebe oyunu değil tabi ama son 10 günde var olan bir Karasuspor için bu ara benim kanaatim, iyi de oldu. Keşke maçları iptal edecek o felaketleri yaşamamış olsaydık. Ne diyelim yaşatan ve yaşattıran Rabbime dua etmekten başka sözüm olamaz. Ülkemizde son iki aydır yaşanan bir terör laneti var. Güvenlik güçlerimiz olan asker ve polis kardeşlerimiz kalleşçe öldürülmekte. Ben bu yazımda kimseden neden oluyor diye hesap soracak mertebede değilim ama aklıma da gelmiyor değil açılım ve çözüm süreçleri. Dediğim gibi müsebbip ne olursa olsun Allah belalarını versin. Ve diyorum ki ne olursa olsun yaşadıklarımızdan kimse siyasi çıkar peşinde olmasın. Halkımız elbette bunun hesabını sorar sebep olanlardan.
Dönelim spora... 
Bilindiği üzere Karasuspor`umuz bu hafta Leventspor ile lig maçı oynayacaktı. Ertelenen Paşabahçe maçı sonrası takım olarak tüm futbolcu kardeşlerimde bir inanmışlık ve mutlak kazanma hırsı vardı. Ancak kahrolası terör Ankara`da 95 canımızı katlederken Futbol Federasyonu tarafından 11 Ekim Pazar Günü ülke genelinde tüm amatör ve diğer branşlarda müsabakalar ertelendi. Biz de kafile olarak bir macera yaşamış olduk tabi İstanbul Yenikapı Marmaray Otel`de. Olsun, bazen böyle ufak tefek macera yaşamakta insana iyi geliyor. Kısacası futbolu özledik. Hatta türbinlerde tezahürat yapan taraftarımızın galibiyet tadı ile stattan ayrılışlarını. Bir o kadarda bu sezon yeni kurulan kadro ile futbolcu kardeşlerimizin kendi saha ve seyircisi önünde taraftarına galibiyet hediye etmek istediklerinden adım gibi eminim. Biliyorum, sadece taraftar değil onlar da Karasulu futbol severlerin kendilerine bakışları konusunda bir merak içinde. Umarım 4`üncü haftada bir aksilik olmazda hep beraber özlenen futbol güzelliklerini yaşarız. 
Şen ve esen kalın.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 793