SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 23.05.2019

Özlem ve Özdemir


Şampiyonluk parolası ile başladığımız ligde yirmi üçüncü haftaya girerken maalesef 42 puanla liderin 9 puan gerisinden üçüncü sırada yerimizi aldık. Matematiksel olarak henüz her şey bitmiş değil ama şimdilik öyle gözüküyor.  Atı alan Üsküdar`ı geçmiş gibi. Olsun ne diyelim, futbolda var bunlar. Olmaması gereken mağlubiyetleri aldık. Nedenlerini araştırmayalım. Rahmetli Demirel`in dediği gibi `dün dündür` diyip yeni açılan sayfalarımızı kirletmeden geride kalan 11 haftanın temizliği ile devam edelim lige. Bir özlemdir şampiyonluk yaşayarak Sakaryaspor sevgisi. Dediğim gibi yine yeniden ikinci defa sevgili Osman Özdemir`in açtığı sayfa ile. Elbette yaşanmıştır bir ton hata geçmiş maçlarda. Hele bir de 19 Şubat Pazar günü Payas ile oynadığımız maçta gördük yaşanan olumsuzlukları.  Kadro dışı bıraktıklarımız ile… Evet, Payas maçında seyrettiğim Talha Mayhoş neden kadro dışı bırakılmış anlamış değilim. Pazar günü oynanan maçta sahanın yıldızıydı diyebileceğim bir futbol sergiledi. Elinde bu kadar deneyimli ve kaliteli bir futbolcu dururken oynatılmaması hatta kadro dışı kalması düşündürücü ve diyorum ki teşekkürler Osman Özdemir; yeniden kazandırdığın için Talha`yı. Umarım sevgili Özdemir 3 yıl önce kaçırdığımız şampiyonluk trenini bu sefer kaçırmayız. Play-offlarda hatta inşallah finalde.
Süper Lig Kırmızı Gurup`ta son haftalara puan durumları başa baş giderken gurubunda iddalı takımlar ikinci devre itibarı ile kalitelerini göstermekte. As Akyazıspor, Karasuspor, Arifiyespor ve K. Güvenspor 42`şer puan ile ilk üç sırayı paylaşırken 4 puan geriden gelen K. Güvenspor sonuna kadar playoff şansını zorlayacak. Hele bu hafta arası deyim yerinde ise tam bir Kuzey Güney derbisi oynayacaklar. Yenen takım neredeyse matematiksel olarak playoffu garantileyecek daha sonra ilk üç sırada bulunan takımların kendi aralarındaki maç sezon sonunu göstermiş olacak. Ne diyelim tüm takımlarımıza play-off yolunda başarılar diliyorum. Şen ve esen kalın.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 619