SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 26.05.2019

Planlar yeni sezon için


Spor Toto BAL 11’inci gurupta ikinci devrenin ilk iki haftasını iki galibiyetle bitiren Karasuspor’un antrenörü M.Ali Honca ve başkanı Hasan Özkan, son deplasman maçında alınan galibiyet ve üç puan sonrası 2018-2019 futbol sezonunun planlarını yapmaya başladılar. Başkan Özkan, ‘’BAL tecrübesi olan bir kulübüz. Edindiğimiz tecrübeler sonrası ilçemize yakışır bir ligde oynamak istiyoruz. Geçmişte yapmış olduğumuz hatalarımızdan ders çıkararak önümüzdeki sezonun planlarını sayın hocamız ile şimdiden yapmaya çalışacağız’’ dedi.

20 Ocak Cumartesi günü Bursa deplasmanından üç puan alan sarı kırmızılı ekibin ortaya koyduğu futbol puan alma adına sevindirici olsa da sahada mücadele eden futbolcu kardeşlerimin iyi niyetinden asla şüphem olmadı. Kazanmak için ellerinden gelen her şeyi yaptılar ve kazandılar da. İlçemiz adına kendilerini tebrik ediyorum. Bu arada çok özel bir ayrıntıdan bahsetmek istiyorum, defansımızın sol beki Ruhi Kaan İskender, Mehmet Ali Honca geldikten sonra formayı bir kaptı, pir kaptı. O formayı sırtında bu hafta Bursa deplasmanında bir de gol atarak taçlandırdı. Keza takıma ikinci devre gelen Ali Kafadar’ın, Allah nazardan saklasın, tam soy adı gibi 80’inci dakikada Ruhi’nin faul atışında, ‘alda at’ dercesine kafa golü görülmeye değerdi. Ben görünce bir başka mutlu oldum. Bir golcü düşünün, vurduğu kafa şutu ayaklarından daha fazla güçte ise kalede isterse Muslera olsun, ne mümkün o topu çıkarmak… Sadece seyredersin. Tabi kaleci Muslera deyince aklıma bizim kalecimiz Serdar geldi. 21’inci dakikada adeta ipten aldı kurtarışıyla. Bir alkış da Serdar’a. Üç puanı elleri ile aldığı için. Sakın ha ismini sayamadığım kimse alınmasın. Futbol takım oyunudur. Sizler de bu oyununun içindesiniz. Elbette yeri geldiğinde sizlerin isimlerini de zikredeceğim. Her şey ikinci devrenin ikinci maçında mükemmel gidiyor. İlimizde en yakın rakibinize 6 puan fark attınız. Umarım sezon sonuna kadar böyle devam edersiniz. Şen ve esen kalın.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 279