SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 22.10.2019

MHP biraz daha rahat


   Meclis listesi konusunda en rahat parti MHP... 2009 seçimlerinde sütten ağızları yandığı için, şimdi yoğurdu üfleyerek yiyorlar. Tabandan gelmeyen ithal adayla yarışa girmenin ceremesini, seçtirdiği Başkan’ı AKP’ye kaptırarak ödeyen MHP, bu kez seçime kendi gerçek gücüyle asılmanın hesapları içinde. 2009`da Meclis sıralaması hazırlanırken başkan adayının bazı dayatmalarıyla karşılaşan MHP yönetimi, seçim öncesi herhangi bir tartışmaya meydan vermemek adına bazı isimlere istemeden de olsa itiraz etmemiş. Kazanılan seçimin sonrasında MHP Grubu’nun hayati konularda birlikte davranamayışının nedeni bu olmalı. 
   Hatırlayın; bir encümen üyeliği seçimi yapıldı ve çoğunluğa sahip MHP burada fire verdi. Kaybeden üye olgunluk içinde davranmasa ip o tarihlerde kopabilirdi.
   Sonuç olarak MHP yönetiminin sıralamada eli güçlü. Çünkü kötü örnekler yaşadı.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1197