SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 18.10.2019
  • Ana Sayfa
  • »
  • SİYASET KAZANI-Cep eelefonu magandalarına dersi verilmeli

SİYASET KAZANI-Cep eelefonu magandalarına dersi verilmeli


   Hasan Ekşi Kültür Merkezi’nde uyuşturucuyla mücadele konulu bir toplantı yapıldı. Açılışta kürsüden Karasu halkının bu konuya ne kadar duyarlı olduğu şeklinde konuşmalar yapıldı. 
   Zararlı alışkanlıkların önlenmesine olan duyarlılık başka alanlarda da gösterilmeyecek mi? Örneğin cep telefonlarının toplantı öncesinde sessize alınması veya tümden kapatılması konusunda!
   Kürsüde anlatacaklarına konsantre olmuş biri var. Zırt telefon. Ses böyle değil tabi. Karadeniz’den, Orta Adadolu’dan, Ege’den oyun havaları. İnsanın kalkıp oynayası geliyor. Bırakın kapatmayı konuşmalar sürerken bazıları karşı tarafa yüksek sesle laf bile yetiştiriyor.
   Şakası bir yana bu iş düpedüz magandalıktır. Yapılması gereken girişte telefonların kapatılması uyarısı ve olmadı telefonu çalanı kibarca dışarıya davet etmektir. Birileri bunu mutlaka yapmalı ve böylesi megolamanca işlere son verilmelidir. 
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1387