SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 21.09.2019
  • Ana Sayfa
  • »
  • SİYASET KAZANI-Kim geç kaldı?

SİYASET KAZANI-Kim geç kaldı?


   CHP`nin adayını açıklamakta geç kaldığı şeklinde yorumlar yapılıyordu. Kime göre geç kalmıştı CHP? Tabi ki AKP’ye göre. Ahmet Özkan’ın adaylığı kesinleşti. AKP’de ise hala ses seda yok. Söylentilerin de ardı arkası kesilmiyor. AKP ilçe adaylarının 27 Aralık’ta Başbakan’ın Sakarya ziyareti sırasında açıklaması bekleniyordu. İl Başkanı Uncuoğlu açıklamanın Ocak 2014`e sarkacağını duyurdu. Akla bazı sorular takılmıyor değil. Genel Merkez acaba aday olamayanların başka partilere geçeceği veya bağımsız aday olacakları varsayımıyla mı ağırdan alıyor?
   Böyle bir beklenti var ve kamuoyu kimin hangi partiden aday olacağı söylentileriyle çalkalanıyor. Son bilgi ise üzerine Cemaat gölgesi düşen aday adaylarının ayıklanması ve merkeze olumsuz bilgileri giden bazılarının elenmesi için yeni bir değerlendirme yapılacağı şeklinde.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1751