SON DAKİKA

Pazaryeri taşınıyor mu?          Karasu Ortaokulu 56 Mezunları iftarda buluştu          Karasu TEOG'da il ikincisi oldu          CHP'nin iptal başvurusu reddedildi          İzinsiz kazıya suçüstü          Eyüp Bey Karasu'yu çok sevdi!          Selçuk Kadı anıldı          Selçuk Kadı'yı anıyoruz          Anket         


Bugün: 22.10.2019
  • Ana Sayfa
  • »
  • SİYASET KAZANI-Korkunun ecele faydası yok!

SİYASET KAZANI-Korkunun ecele faydası yok!


   Vatandaşların çeşitli yakınmalarını haberleştirmek istediğimizde çeşitli engellerle karşılaşıyoruz. İnsanımız konuşmuyor. Konuşsa bile adını vermiyor, fotoğrafını çektirmiyor. 
Biliyorsunuz, doğalgaz çalışmaları nedeniyle cadde ve sokaklar delik deşik olmuş durumda. Bu elbette olağan bir durum. Olağan olmayan, zamana yayılarak yap-düzelt-yenisine geç formülü yerine işin aceleye getirilmesi ve her tarafın allak bullak edilmesidir. Neden böyle oldu? İşi başlatan Sayın bakan şirketten “20 Ekim’e yetiştirecek” sözünü aldı. Kazıcı firmalar Allah Allah nidalarıyla dört bir taraftan makinelerle saldırıya geçtiler. Bu durumdan en çok zarar görenler kuşkusuz şehir içi minibüs esnafı. Arabalarının tamiri için her gün sanayiyi ziyaret ediyorlar. Bu esnaflardan biriyle konuştuk, dertlerinizi anlatın dedik. “Başkan’a soralım” yanıtı verdi. O gün bu gündür Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı’ndan ses seda yok! Aynı şekilde elektrik kesintilerinden zarar gören esnafa da gidiyoruz. Pek az kişi konuşuyor. Neden? Zararı zaten görmüşsün, bedelini ödemişsin, bu çekingenlik niye?
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1433