banner388
banner400

Almadıkları belge kalmadı

banner403

Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu başarılı faaliyetlerine devam ediyor. Sıfır atık projesine ilişkin hayata geçirilen başarılı çalışmalarla okul, Sıfır Atık belgesi almaya hak kazandı.

Almadıkları belge kalmadı
banner399

   Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu Sıfır Atık belgesi aldı. Belgeyi teslim alan okul müdürü Orhan Bülbül;  ‘’Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan proje kapsamında okulumuz Sıfır Atık Yönetmeliğince belirlenen yönetim sistemini kurmuş ve yapılan değerlendirmeler sonucunda Sıfır Atık belgesi almaya hak kazanmıştır. Sıfır Atık, israfın önlenmesini, kaynakların daha verimli kullanılmasını, oluşan atığın miktarının azaltılmasını, etkin toplama sisteminin kurulmasını, atıkların geri dönüştürülmesini kapsayan atık önleme yaklaşımı olarak tanımlanan bir projedir. Emeği geçen okul idarecileri ve çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz’’ dedi.

‘’HERKESİ KUTLUYORUM’’

‘’Okulumuzun almadığı belge kalmamıştır’’ diyen Orhan Bülbül, ‘’Okulumuz gerek ortamı gerekse imkânlarıyla ilçenin gözde okulu olmuştur ‘beyaz bayrak’, ‘beslenme dostu okul’, ‘e twinning okulu’, ‘kalite takip sistemi ödülleri’, ‘Okulum temiz belgesi’ ve son olarak da sıfır atık belgesini okulumuza kazandırdık. Emeği geçen herkesi kutluyorum’’ diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2021, 19:20

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner391

banner390