Duru'nun minikleri Nilüfer Ulca ile zumba yapacak

Özel Duru Gündüz Bakımevi’nde eğitim gören minikler, Fitness Antrenörü, Uluslararası Pilates Eğitmeni Nilüfer Adviye Ulca eşliğinde 'zumba' dansı yapıyor.

Duru'nun minikleri Nilüfer Ulca ile zumba yapacak

   Özel Duru Gündüz Bakımevi’nde eğitim gören minikler, Fitness Antrenörü, Uluslararası Pilates Eğitmeni aynı zamanda gazetemiz köşe yazarı Nilüfer Adviye Ulca eşliğinde 'zumba' dansı yapıyor.

   Öğrencilerin motivasyonunun artırılması için hayata geçirilen uygulamada, Eğitmen Nilüfer Ulca eşliğinde dans eden ve jimnastik yapan minikler keyifli anlar yaşarken renkli görüntüler ortaya çıkıyor.

’ÇOCUKLARIN ÜZERİNDE ÇOK BÜYÜK ETKİLERİ VAR’

   Özel Duru Gündüz Bakımevi bünyesinde, öğrencilerde bir ortak kültür oluşturmak, birbirlerini destekleyici, birbirlerini tamamlayıcı çalışmalar yapmak için bu faaliyetleri yaptıklarını ifade eden Nilüfer Ulca, ‘’Plates ve zumbanın yanına temel jimnastik hareketlerini de katarak çocuklarımızın, kuvvet, koordinasyon, denge ve becerilerine katkı sunuyoruz. Çocukların bağışıklık sistemi ve tüm vücudun genel esneklik yapılarının gelişimini ve güçlenmesini sağlıyoruz. Tüm bu aktivitelerin çocuklarımızın üzerinde çok büyük olumlu etkileri olduğunu söyleyebilirim’’ diye konuştu.

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER