HEM hedefine ulaştı

Hafta boyunca Karasu’da birçok etkinliğe imza atan Karasu HEM, farkındalık yaratma ve HEM faaliyetlerinin tanıtılması, kursların görünürlüğünün arttırılması hedefine ulaştı...

HEM hedefine ulaştı

   Ülke genelinde ilk defa bu yıl kutlanmaya başlanan 1-7 Haziran Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında Karasu Halk Eğitim Merkezi (HEM) tarafından dikkat çeken çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi ve sportif faaliyetlerde bulunuldu. Hafta boyunca birçok dalda spor ve müzik gösterileri, kurs tanıtımları, sanal sergi ve yürüyüş etkinlikleri yapıldı.

https://www.karasuhaber.com/egitim/ogrenmenin-yasi-yok-h1686.html

UZUN ARADAN SONRA KEYİFLİ MAÇ OLDU

  Yürüyüş, müzik, jimnastik, sergi, karate gibi programların ardından hafta kapsamında HEM kurslarına giden yetişkinlerin ve kızlar voleybol takımının gösteri maçları yapıldı. Yaşları 18 ile 45 arasında değişen kursiyerlerin spor salonunda yaptıkları gösteri maçını ilçe protokolü izledi.

   Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu’nda öğrenci ve velilere yönelik gerçekleştirilen HEM voleybol genç kızlar gösteri maçı, uzun zaman sonra oldukça heyecanlı geçti. HEM voleybol antrenörü Gülşah Tat’ın öğrencileri izleyenlere keyifli bir karşılaşma izletti.

JUDO ÇOK BEĞENİLDİ

   Hayat Boyu Öğrenme spor etkinlikleri judo gösterisi ile devam etti. Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu’nda judo sporu alanında tanıtım amaçlı judo gösterisi yapıldı ve bir de bu spor dalı ile ilgili bilgi dolu bir sunum izletildi. Judocu kızların yetenek dolu gösterisi çok beğenildi.

HEM HEDEFİNE ULAŞTI

   Hafta boyunca Karasu’da birçok etkinliğe imza atan Karasu HEM, farkındalık yaratma ve HEM faaliyetlerinin tanıtılması, kursların görünürlüğünün arttırılması hedefine ulaşmış oldu. HEM Müdürü Said Özkan, etkinliklerde yer alan ve emeği geçen herkese teşekkür ederek, tüm Karasuluları HEM’e davet etti.


 

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2021, 13:05

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER