Hem veda hem kutlama; duygu dolu anlar...

Fatih Sultan Mehmet İlkokulu’nda buruk bir kutlama vardı. Tayin nedeniyle ayrılan öğretmenler için veda yemeği düzenlendi. Vedanın doğum günüyle çakışması eğitimcilere çifte etkinlik yaşattı.

Hem veda hem kutlama; duygu dolu anlar...

   Yaz döneminde yapılan atamalar sonucu görev yerleri değişen Fatih Sultan Mehmet İlkokulu Müdür Yardımcısı Şaban Altıntaş ve öğretmen Alaattin Oral’a teşekkür plaketlerini veren Okul Müdürü Mehmet Bayhan, geleceğin nesillerini yetiştirmenin fedakârlık isteyen kutsal bir görev olduğunu belirterek, tüm eğitimcilere yeni görev yerlerinde başarılar diledi.

VEDA EDEN ALTINTAŞ’IN YAŞ GÜNÜYDÜ

   Fatih Sultan Mehmet İlkokulu Müdür Yardımcısı Şaban Altıntaş’ın, Şehit Ferhat Sözer İlkokulu’na tayininin çıkması nedeniyle okul bahçesinde düzenlenen yemekte aynı zamanda Altıntaş’ın doğum günü olmasından dolayı kutlama pastası da kesildi. Müdür Bayhan, Şaban Altıntaş’a bu güne kadar yapmış olduğu hizmetler ve fedakarlıklar için teşekkür ederek önce hediye sonra da plaket verdi. Bayhan bir plaket de sınıf öğretmenliğinden branş öğretmenliğine geçerek Kocaali ilçesine beden eğitimi öğretmeni olarak atanan Alaattin Oral’a verdi. Okulun yardımcı hizmetlisi Cevdet Tanusu’ya da plaket ve hediye veren Mehmet Bayhan, hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür etti.

   Duygulu anların yaşandığı programa Fatih Sultan Mehmet İlkokulu’nun tüm öğretmenleri, idari kadrosu ve personeli katıldı.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2021, 15:53

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER