İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü velilere seminer verecek

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, veliler için hazırlanan programı İnstagram hesabından canlı olarak yayınlanacak.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü velilere seminer verecek

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İnstagram’da velilere yönelik bir program hazırladı. Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan tüm velileri programı izlemeye davet etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İnstagram hesabından velilere yönelik hazırladığı bir seminer etkinliği sunacak. ‘3. Ebeveyn: Anne-Baba İlişkisi ve Çocuk Üzerindeki Etkisi’ başlığı ile hazırlanan program, canlı olarak yayınlanacak. Anne-baba ilişkisinin çocuğa etkileri, Genel sağlık durumu, Okul başarısı, Arkadaş ilişkileri, Duygusal zekâsı üzerindeki olumlu-olumsuz etkileri, Anne-babanın ilişkilerinde dikkat etmesi gereken hususlar konularının ele alınacağı semineri, Psikolog- Aile Çift Terapisti Özge Gökhan Kır verecek. Seminerin moderatörlüğünü, Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu Rehber Öğretmen Fatma Nur Kaya yapacak.

   Bu program, 24 Aralık 2020 Perşembe günü saat 20.00’de canlı yayın olarak İnstagram’dan, sakaryakarasumem hesabından izlenebilecek.

   Tüm velileri canlı yayını izlemeye davet eden Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, programda yer alan ve emeği geçenlere de teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2020, 13:49

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER