banner388
banner400

İstedikleri yere fidanlarını diktiler

banner403

Karasu Zübeyde Hanım Anaokulu tarafından ağaç dikme etkinliği düzenlendi.

İstedikleri yere fidanlarını diktiler
banner399

Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri, Karasu Orman İşletmesi müdür yardımcısı Nihat Gündüz, Orman Muhafaza memuru Bilal Fidan, Orman İşletme Memuru Fatih Kuba’dan aldıkları bilgilerden sonra kendilerine verilen hediye fidanları toprakla buluşturdular.

ORMAN İŞLETMESİNDEN GELDİLER

Okul Müdürü Kuba, ‘’Karasu Orman İşletmesi Müdür Yardımcısı Nihat Gündüz, Orman Muhafaza Memuru Bilal Fidan ve Orman İşletme Memuru Fatih Kuba okulumuzda öğrencilerimizi orman haftası kapsamında bilgilendirdi. Her çocuğa bir çam fidanı vererek istedikleri bir alana dikmeleri ve bakımını üstlenmelerini istediler. Ayrıca Orman İşletmesi tarafından öğrencilerimize şapka, tohumlu kalem, balon ve hikaye kitabı hediye edildi’’ dedi.

GELECEKLERİ İÇİN

‘’Orman Haftası nedeniyle çocuklarımıza doğanın önemi ve ağaçların doğaya verdiği faydaları yerinde gösterebilmek için fidan diktik’’ diyen Müdür Kuba, ‘’Küçücük eller küçük fidanları toprakla buluşturarak gelecekleri için doğanın korunmasına yardımcı oldular. Karasu Orman İşletmesi müdür yardımcısı Nihat Gündüz, Orman Muhafaza memuru Bilal Fidan, Orman İşletme Memuru Fatih Kuba’ya okulumuza gelerek öğrencilerimizi bilgilendirdikleri ve hediyeleri için teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2021, 16:20

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner391

banner390