Jimnastiğe minikler damga vurdu

Karasu'da “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” kapsamında Zübeyde Hanım Anaokulu’nda Jimnastik Gösterisi Programı düzenlendi. Programda, minik öğrencilerin jimnastik gösterisi büyük alkış aldı.

Jimnastiğe minikler damga vurdu

   Karasu Zübeyde Hanım Anaokulu’nda “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” kapsamında jimnastik gösterisi programı düzenlendi. Programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Said Özkan, Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Taşkıran, Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Fatma Betül Gökhan, Karasu Tapu ve Kadastro Müdürü Erol Çakmak ve veliler katıldı.


TEŞEKKÜR ETTİ
   Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programın ardından Okul Müdürü Zehra Türkoğlu Kuba, bir konuşma yaptı. Müdür Türkoğlu Kuba, “Biz de bu ailenin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bize desteklerini esirgemeyen Müdürlerimiz Said Özkan, Çetin Turhan, Mehmet Taşkıran ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.


GÖSTERİSİ ZAMANI
   Zübeyde Hanım Anaokulu'nun minik öğrencileri, Hayat Boyu Öğrenme Haftası kapsamında özenle hazırlandıkları jimnastik gösterilerini sundu. Öğrencilerin renkli ponponlar ve çember aletleri ile yaptıkları hareketler ortaya renkli ve keyifli görüntüler çıkardı. Gösterilerin ardından öğrencilere, Said Özkan, Mehmet Taşkıran, Fatma Betül tarafından hediyeler verildi ve Çetin Tuhan, Okul Öncesi Öğretmeni Meryem Parlak’a emeklerinden ötürü teşekkür ederek çiçek verdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2021, 16:53

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER