Karasu'nun birbirinden özel projeleri bulvardaydı

Karasu eğitim camiası, yıl boyunca büyük emek vererek hazırladıkları proje, ürün ve etkinlikleri bulvarda görücüye çıkardı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği yılsonu sergisi açıldı

Karasu'nun birbirinden özel projeleri bulvardaydı

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Atatürk Bulvarı’nda yılsonu sergisi açıldı. 13 okulun yer aldığı sergide birbirinden özel projeler görücüye çıktı. Atatürk Bulvarı’nda 23 Haziran 2021 Çarşamba günü Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yılsonu sergisi düzenlendi. Sergide 13 okuldan 45 proje görücüye çıktı. Kültür, giyim, müzik, bilim, kimya, mobilya ve sanata dair projelerin yer aldığı serginin açılış konuşmasını Kaymakam Dr. Ahmet Naci Helvacı yaptı.

ETKİNLİKLERDE CİDDİ BAŞARI

“Sınav dışı etkinliklerde çok ciddi başarılar elde eden Sakarya ilinde hemen hemen bütün projelerde liderlik etme hüviyetine haiz bir şehiriz” diyen Kaymakam Helvacı, “Bir yerde bir başarı sadece bir öğretmene, bir müdüre bağlı olmamalı. Dolayısıyla süre giden, kendini besleyen bir ekibinin olması gerekir. Bunu sağlayan İlçe Mili Eğitim Müdürümüze, okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize bu fedakârca çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımızın lojistik desteklerinden ötürü de şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

KİMLER KATILDI

Açılış konuşmasının ardından serginin açılış kurdelesini Kaymakam Dr. Ahmet Naci Helvacı, Belediye Başkanı İshak Sarı, İlçe Emniyet Müdürü Halil Akyol, İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit birlikte kesti. Daha sonra ilçe protokolü ve katılımcılar, öğrencilerden projeleri hakkında bilgi aldı. Serginin sonunda Anadolu Masalları Projesi’nde yer alan eğitimciler, katılımcılara Anadolu masallarından kesitler aktardı.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2021, 17:21

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER