banner181

Karasu’nun gururu oldular

Başkan Sarı LGS’nin ilk 3'ünü ağırladı...

Karasu’nun gururu oldular

  Liselere Geçiş Sınavı'nda, Reyhan Çiftçi birinci, Zeynep Zeren Erbatan ikinci, Melis Tatlı üçüncü olarak Karasu’nun gururu oldular. Reyhan Çiftçi sadece 2 yanlışla ilçe birinciliğini kazandı. Zeynep Zeren Erbatan 2 yanlış, 1 boş ile ikinciliği, Melis Tatlı ise 2 yanlış, 4 boş ile ilçe üçüncülüğünü elde etti. Okul Müdürleri Şeref Çiftçi, öğrencileri ile gurur duyduğunu belirterek, ‘’Üç öğrencimiz de hem öğretmenlerini, hem velilerini hem de eğitime gönül vermiş herkesi gururlandırmış ve mutlu etmiştir. Kendilerini tebrik ediyor, tüm hayatları boyunca başarılarının hiç eksik olmamasını temenni ediyorum’’ dedi.

KAYITLAR BAŞLADI

  Yeni eğitim öğretim yılı 5. sınıf kayıtlarının devam ettiği, anasınıfının açılarak kayıtlarının başladığı bilgilerini de veren Okul Müdürü Şeref Çiftçi, ‘’Okulumuz LGS sınavında ilçemize ve okulumuza yakışan bir başarı elde etmiştir. Okulumuzdan Karasu LGS birincisi, ikincisi ve 3'ncüsü çıkmıştır. Bu başarı okulumuz idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerine ait olduğu gibi eğitimin tüm paydaşlarına aittir. Karasu'da eğitime gönül vermiş ve her türlü desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Bu başarıda onların da emeği olduğunu biliyorum’’ diye konuştu.

  Başarılı öğrenciler okul müdürleri Şeref Çiftçi ile birlikte dün Belediye Başkanı İshak Sarı'yı makamında ziyaret ettiler.

SARI TEBRİK EDEREK HEDİYE VERDİ

  Dereceye giren öğrencileri tebrik eden Belediye Başkanı İshak Sarı, başarılı öğrencilere hediye de verdi. Sarı, "Başarı, varış noktası belli olmayan uzun soluklu bir yolculuktur. Bugün LGS'de ilçemizde büyük başarı göstererek bu heyecanlı ve uzun soluklu yolculuğa çıkan, Karasu İmam Hatip Orta Okulu öğrencilerinden ilçe birincisi Reyhan Çifçi, ikincisi Zeynep Zeren Erbatan, üçüncüsü Melis Tatlı ve Okul Müdürü Şeref Çiftçi'yi misafir olarak kabul ettik. Kendilerine hediyelerimizi vererek başarılar diledik. Başta Öğretmen ve velilerimiz olmak üzere geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitim hayatında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2020, 11:42

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
eğitimci
eğitimci - 3 hafta Önce

okulu ve öğrencileri tebrik ediyorum başarılarının devamını dilerim

SIRADAKİ HABER