Kaymakam Helvacı üretken liseyi ziyaret etti

Kaymakam Dr. Ahmet Naci Helvacı Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde inceleme ve ziyaretlerde bulundu. Helvacı, atölyelerinde üretim ve bir çok etkinlik gerçekleştiren lisenin kütüphanesine de kitap yardımında bulunacağını söyledi.

Kaymakam Helvacı üretken liseyi ziyaret etti

   Okullara yönelik inceleme ve ziyaretlere devam ettiklerini belirten Kaymakam Dr. Ahmet Naci Helvacı, 1 Şubat 2022 Salı günü Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek müdüründen okulun son durumu ile ilgili bilgi aldı.

MASKE ÜRETİMİ, YEMEK ÜRETİMİ, YAPILAN ETKİNLİKLER

   Ziyaretini İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan ile birlikte yapan Kaymakam Helvacı, okulun Moda Tasarımı Teknolojileri Alanı, El Sanatları Teknolojileri Alanı, Yiyecek-İçecek Hizmetleri Alanı ve Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı atölye ve sınıflarını gezdi. Helvacı, Okul Müdürü Canan Erol ve alan şeflerinden de yapılan etkinlikler, maske üretimi, yemek üretimi ve dağıtımı hakkında bilgi aldı. Okul kütüphanesini gezen Kaymakam Helvacı, kütüphaneye kitap yardımı yapacağını belirtti. Kaymakam Ahmet Naci Helvacı, okul idaresine ve öğretmenlere teşekkür ederek ziyaretini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2022, 18:11

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER