Minikler, bize yakışanı yapalım diyor!

Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri “Sakarya’m mavi olsun’’ diyerek ellerine boyalarını alıp Sakarya’yı maviye boyadılar.

Minikler, bize yakışanı yapalım diyor!

Sakarya’nın koronavirüs salgını konusunda kırmızı renkle gösterilen yüksek riskli şehirler arasında olması nedeniyle Karasu Zübeyde Hanım Anaokulunda ‘’Sakarya’m mavi olsun’’ kampanyası başlatıldı. Minik öğrenciler ellerine kağıt ve boyalarını alıp, Sakarya’yı maviye boyadılar. Yaptıkları çalışmaları okullarının duvarlarına ve pencerelerine asarak dikkat çekmeye çalışan minikler, kurallara harfi harfine uyduklarını da belirttiler.

Koca yürekli minik kalpler, herkesin maske takması, sosyal mesafeye hem de temizlik kurallarına uyması gerektiğini bir kez daha hatırlatarak, “Biz uyarılara dikkat ediyoruz keşke herkes uysa” dediler.
BİZE YAKIŞANI YAPALIM
‘’İçinde bulunduğumuz bu zor zamanlardan bir an önce kurtulmak ve daha güzel yarınlara kavuşmak için haydi siz de bize destek olun’’ diyen Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Zehra Türkoğlu Kuba; ‘’Bize yakışanı yapalım maviliklere koşalım’’ ifadesini kullandı.

KAMPANYAYA DAVET

Tüm velileri de kampanyalarına katılmaya davet eden Müdür Kuba, ‘’Öğrencilerimize dağıttığımız boyama sayfalarını mavi renge boyatıp Sakarya’m mavi olsun’ yazarak siz de evinizin camına asıp kampanyamıza destek olduğunuzu gösterebilirsiniz’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2021, 10:56

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER