Onlar için de yüz yüze eğitim sona erdi

Vali Çetin Oktay Kaldırım bugün sosyal medya hesabı üzerinden, korona tedbirleri kapsamında resmi okullarda ana sınıflarında uzaktan eğitime geçildiğini duyurdu.

Onlar için de yüz yüze eğitim sona erdi

Milli Eğitim Bakanlığı, 20 Kasım’da kreşlerin durumu hakkında, “Resmi ve özel tüm anaokulu, ana sınıfı ve uygulama sınıflarında haftada 5 gün yüz yüze eğitim yapılmasının uygun olacağı değerlendirilmiştir” açıklamasında bulunmuştu.

RESMİ OKULLARDA

Korona salgını Sakarya'da hızla yayılırken, bir dizi önleyici tedbirler de alınmaya devam ediyor. Bu kapsamda, okul öncesi eğitimde karar değişikliğine gidildi.

Vali Çetin Oktay Kaldırım bugün sosyal medya hesabı üzerinden, korona tedbirleri kapsamında, resmi okullarda ana sınıflarında uzaktan eğitime geçildiğini duyurdu.

SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN

Vali Çetin Oktay Kaldırım, sosyal medya hesabı üzerinden haberi, " Covid-19 tedbirleri kapsamında aldığımız karar gereği;
İlimiz genelindeki resmi anaokulları, ana sınıfları ve uygulama sınıflarındaki eğitim-öğretim faaliyetleri 30.11.2020 ile 04.01.2021 tarihleri arasında uzaktan eğitim yoluyla sürdürülecektir" ifadeleriyle duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2020, 16:03

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER