banner181

Üç şube müdürüne veda

Karasu Milli Eğitim Müdürlüğü’nden üç  şube müdürü gidiyor…

Üç şube müdürüne veda
banner183

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri, Ahmedlatif Şahin ve Fikret Güldemir’in Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Halil Dursun’un Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tayini çıktı. Şahin, Güldemir ve Dursun için Milli Eğitim Müdürlüğünce bir veda yemeği düzenlendi. Yemeğe İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, okul yöneticileri ve milli eğitim müdürlüğü personeli katıldı.

Düzenlenen programda Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, şube müdürlerine günün anısına plaket ve başarı belgesi verdi.

UNUTMAYACAĞIZ

Altı yıldır Karasu’da görev yapan şube müdürleri Ahmedlatif Şahin, Halil Dursun ve Fikret Güldemir, bu süre içinde burada olmaktan çok mutlu olduklarını ifade ederek; Karasu’da eğitime ellerinden geldiğince katkı yapmaya çalıştıklarını, çok güzel işler yaptıklarını, güzel dostluklar kurduklarını, Karasu’yu unutmayacaklarını dile getirdiler.

EKİP RUHU

İlçe Milli Eğitim Müdürü Turhan, "İlçemizde yaklaşık üç yıldan fazla beraber çalıştığımız üç değerli arkadaşımız aramızdan ayrılıyor. Karasu’da elde edilen başarılar bu camianın ekip ruhuyla çalışarak elde ettiği başarılardır. Bu ekipten ayrılan arkadaşlarımızın gittikleri yerlerde de eğitimin kalitesinin artması için önemli katkılar yapacaklarına inanıyorum. Arkadaşlarıma emekleri için teşekkür ediyor yeni görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.  

Ahmedlatif ŞAHİN

Halil DURSUN

Fikret GÜLDEMİR

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2020, 13:36

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER