banner388
banner400

SEPAŞ ne dedi?

banner403

Karasu'da son zamanlarda esnaflar, elektrik faturalarının yüksek oranda arttığından şikayetçi. Esnaf Odası Başkanı İlyas Balcı, SEPAŞ müdürleri ile konuyu görüştü ve faturalarda hata olmadığı yanıtını aldı. Bununla birlikte SEPAŞ tarafından itirazların değerlendirileceği belirtildi.

SEPAŞ ne dedi?
banner399

   Esnaflar pandemi ile en fazla mücadele eden gruplardan biri. Karasulu esnaflar dükkânlarına yüksek oranda elektrik faturası gelmeye başladığını, bazı işletmelere daha önce gelen faturanın iki katı fatura geldiğini ifade ediyor. Pandemi tedbirlerine kabarık faturalar da eklenince dükkan sahipleri Karasu Esnaf Odası'na gidip dertlerini anlattı. 

SEPAŞ, HATA YOK DEDİ

   Karasu Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İlyas Balcı, esnafların başvuruları üzerine SEPAŞ müdürleri ile buluştu. Görüşme ile ilgili bilgi veren Balcı, ‘’SEPAŞ yetkilileri, Ocak ayında yüzde 5 oranında yapılan zam nedeniyle bu faturaların yüksek çıktığını ve herhangi bir hata olmadığını ifade etti. Öte yandan yüksek faturaların itirazlarını kabul edeceklerini ve inceleyeceklerini söylediler. Müdürler, yaptığımız görüşmede ayrıca esnaflarımızın gerekli başvuruları ilçe SEPAŞ Müdürlüğüne yapmaları halinde saatlerini inceleyerek gerekli araştırmayı yapacaklarını beyan ettiler’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2021, 14:05

Karasu Haber

YORUM EKLE

banner391

banner390