1 Temmuz'da nereler açılacak?

Uzun süredir kapalı olan birçok işletme, 1 Temmuz itibariyle yeniden açılacak. Salgın nedeniyle kapatılan sinema, düğün, oyun salonları, internet kafeler, tiyatrolar ve konser yerleri yeniden hizmet vermeye başlayacak.

1 Temmuz'da nereler açılacak?
banner189

Koronavirüs ile mücadele kapsamında bazı işletmelerin faaliyetleri geçici süreliğine durdurulmuştu. Normalleşme sürecinde bazı işletmeler yeniden kapılarını açmıştı. Koronavirüs salgını nedeniyle kapatılan düğün salonları, internet kafeler ve oyun salonları, sinema salonları, tiyatrolar ve konser yerleri açılış için geri sayıma başladı. Salgın sürecinde 1 Haziran’da başlayan normalleşme adımları, 1 Temmuz itibariyle yeni bir döneme girecek. Düğün salonları, internet kafeler ve oyun salonları, sinema salonları, tiyatrolar ve konser yerleri uyulması gereken kurallara göre1 Temmuz'dan itibaren yeniden hizmet vermeye başlayacak. 

TEDBİRLERİ ALMAKLA YÜKÜMLÜ OLACAKLAR

Bu iş yerlerinin işletmecileri temizlik, maske, mesafe önlemleri başta olmak üzere bu genelgede yer alan ve Koronavirüs Bilim Kurulu tarafından belirlenen kurallarla ilgili tedbirleri eksiksiz şekilde almakla yükümlü olacak.

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER