20 yıldır tekrarlanan talepler: Yol, elektrik, telefon, spor sahası...

Muhtarların 2022 yılına ait taleplerini dinleyen Belediye Başkanı İshak Sarı, “Maaşları zor ödüyoruz, fazla ümitlenmeyin” mesajı verdi.

20 yıldır tekrarlanan talepler: Yol, elektrik, telefon, spor sahası...

   Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, 20 Aralık Pazartesi günü muhtarlarla bir araya geldi. Sosyal Gelişim Merkezi Salonu’nda yapılan toplantıya muhtarlar tam kadro olarak katıldı. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen buluşmada muhtarlar bu tip platformlarda yıllardır dile getirdikleri taleplerinin benzerlerini anlatarak çözüm istediler.

   Başkan İshak Sarı; “Yerel Yönetimlerin başladığı makam olan muhtarlarımızın talep, öneri ve şikâyetlerini dinlemeye ve ayrıca çözüm önerileri üretmeye devam ediyoruz” dedi. Karasu Sosyal Gelişim Merkezi Konferans salonunda gerçekleşen toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları, ilgili birim müdürleri ve teknik personeller katıldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

   Özverili çalışmalarından dolayı tüm muhtarlara teşekkür ederek açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı İshak Sarı; “Sizler, bizim mahallelerimizdeki gözümüz, kulağımızsınız. Bir anlamda hem halkın temsilcisi, hem de bizi temsil eden özel bir makamda yer alıyorsunuz. Biliyorsunuz ki vatandaşın gözünde muhtar, devleti ya da resmi tüm kurumları temsil eden birinci basamaktır. Bu bağlamda mahallelerimizin sorunlarını öncelikle sizlerden alarak, çözüm üretmeye çalışıyoruz” dedi.

   Başkan Sarı; “Hizmet süremiz boyunca muhtarlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde koordineli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımıza yeni dönemimizde de muhtarlarımızla istişare ederek devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2021, 13:41

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER