Avcıların toplantısı Ağustos'ta

Karasu Avcılar, Atıcılar Ve Balıkçılar Spor Kulübü Derneğinin 14 Mart’ta yapacağı genel kurul toplantısı koronavirüs salgını nedeniyle 8 Ağustos 2020 tarihine ertelendi.

Avcıların toplantısı Ağustos'ta
banner238

Avcılar, Atıcılar Ve Balıkçılar Spor Kulübü Derneği’nin ertelenen genel kurul toplantısı, dokuz maddelik gündemle 8 Ağustos’ta yapılacak.

Genel kurul toplantısının 8 Ağustos'ta yapılacağını duyuran Karasu Avcılar, Atıcılar Ve Balıkçılar Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Çakır; ‘’Derneğimizin olağan genel kurul toplantısı 14/03/2020 tarihinde saat 14.00’da Karasu Otobüs Terminalindeki Hasan Ekşi Kültür Merkezinde yapılması gerekirken dünyayı ve ülkemizi saran Corona-19 salgını nedeniyle İçişleri bakanlığı tarafından ertelenmiş olup; 08.08.2020 cumartesi günü aşağıdaki gündeme göre, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise ikinci toplantı 15.08.2020 tarihinde aynı gündemle, aynı yer ve saatte gerekli virüsten korunma tedbir ve önlemleri alınarak yapılacaktır’’ dedi.

Genel kurul gündemi ise şöyle:

1- Açılış.

2- Başkanlık divanının teşekkülü.

3- Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması.

4- Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu faaliyet raporlarının okunması, müzakeresi ve yönetim kurulu ile denetim kurulunun ibrası.

5- Bilânço, gelir ve gider hesaplarının müzakeresi.

6- Yeni dönem çalışma programı ile tahmini bütçesinin görüşülmesi.

7- Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi.

8- Dilek ve temenniler.

9- Kapanış.

Cemil ÇAKIR

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2020, 13:39

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER