Bakan yardımcısı Karasu’daydı

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede ve beraberindeki heyet, Karasu'yu ziyaret etti. Ziyarette OSB'nin durumuyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu...

Bakan yardımcısı Karasu’daydı

   Bazı incelemelerde bulunmak üzere Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Fatih Turan, Sakarya Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Özcan Keskin, OSBÜK Yönetim Kurulu Üyesi Günay Güneş, DOMİ OSB Müdürü Dr. Ersan Şentürk Karasu’yu ziyaret ettiler.
Hükümet Konağı önünde Karasu Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı, Belediye Başkanı İshak Sarı, İlçe Emniyet Müdürü Halil Akyol, İlçe Jandarma Komutanı J. Üsteğmen Hasan Alataş, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Ağun, Karasu Organize Sanayi Bölge Müdürü Hülya Kırca Yerlikaya ve İlçe Yazı İşleri Müdür V. Gülşah Özkan tarafından karşılanan Bakan Yardımcısı ve beraberindeki heyet ardından Kaymakamlık makamına geçerek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.


   Ziyaret sonrasında açıklamada bulunan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Bugün, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sayın Hasan Büyükdede ve beraberindeki heyeti ilçemizde ağırladık. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sayın Hasan Büyükdede’ye, Karasu Kaymakamı Sayın Dr. Ahmet Naci Helvacı ile birlikte Mevcut OSB ve OSB çalışmaları hakkında bilgi verdik. Ziyaret kapsamında ilçemize yatırım yapma talebinde bulunan iş adamları, ilçemizdeki alanlar ve OSB’nin durumu hakkında karşılıklı görüş alış verişinde bulunduk. Gerçekleştirdiği ziyaretlerden dolayı Sayın Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede ve beraberindeki heyete teşekkürlerimizi sunarız” dedi.


   


 

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2021, 12:26

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER