Başhekim Celalettin Akyol mesaj yayımladı

Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Celalettin Akyol ve beraberindeki idareciler, tüm hastalar ve görevi başında olan personel ile bayramlaştı. Ardından da bir bayram mesajı yayımladı.

Başhekim Celalettin Akyol mesaj yayımladı

   Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Celalettin Akyol, Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Oğuzhan Bodur, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Müge Yıldız ve Müdür Yardımcısı Murat Saraç ile birlikte Ramazan Bayramı nedeniyle tüm hastaları ve mesaideki personeli ziyaret ederek bayramlaştı. Bayramı hastanede buruk geçiren hastalar, ziyaretten dolayı ve evlerinden uzak fedakarca çalışan sağlık görevlilerine teşekkür ettiler.

‘’SAĞLIK DOLU BİR BAYRAM’’

Başhekim Akyol bayramlaşmanın ardından bir de bayram mesajı verdi. Akyol mesajında; ‘’Gönül dünyamızı zenginleştiren, dini ve milli hislerimizi hareketlendiren, toplumsal hayatı canlandıran, akrabalık bağlarını ve komşuluk ilişkilerini kuvvetlendiren Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar; sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilerim'' dedi.

''KOLAYLUKLAR DİLİYORUM''

Nöbet tutan ve tutacak olan sağlıkçılara teşekkür eden Başhekim Akyol, ''Bir nefes sıhhatin idrakini daha iyi hissettiğimiz bu dönemlerde başta koronavirüs ile mücadelemizde özveri ve şefkatle en ön safta yer alan, her bayramda olduğu gibi bu bayramda da halkımızın huzurlu ve sağlıklı bir bayram geçirmesi için nöbet tutan ve tutacak olan sağlık personellerimize kolaylıklar diliyorum’’ İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2021, 14:34

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER