Başkan Salim Direk'ren Zafer Bayramı mesajı

 ''Tarihin altın sayfalarında yer alan ve birçok ulusa da örnek olan bu şanlı zafer, Türk Milletinin ordusu ile birlikte yazdığı kahramanlık destanıdır'' diyen Başkan Direk, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı

Başkan Salim Direk'ren Zafer Bayramı mesajı

  Gelecek Partisi Sakarya Karasu ilçe Başkanı Salim Direk mesajında, “Bu kutlu zaferler arasında, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulmasına temel teşkil eden, 30 Ağustos 1922'de kazandığımız büyük zaferin 99’nci yılını kutlamanın haklı gurur ve heyecanını yaşıyoruz.

   Tarihin altın sayfalarında yer alan ve birçok ulusa da örnek olan bu şanlı zafer, Türk Milletinin ordusu ile birlikte yazdığı kahramanlık destanıdır. 30 Ağustos Zaferi, milletimizin canından daha aziz bildiği vatan topraklarında bağımsız yaşama iradesinin tüm dünyaya ilanıdır” dedi.

    Başkan Direk mesajına şöyle devam etti; ”Bu duygu ve düşüncelerle 30 Ağustos Zafer Bayramınızı tebrik ederken, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, mukaddes vatanımız için canı pahasına mücadele eden şehitlerimize rahmet diliyor, aziz kahramanlarımızı rahmetle anıyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2021, 13:38

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER