banner388
banner400

Başkan Sarı çocuklara seslendi

banner403

Başkan İshak Sarı; “Değerli Karasulu hemşerilerim, ülkemizin ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en samimi duygularla kutluyor, sizleri sevgiyle kucaklıyorum’’ dedi.

Başkan Sarı çocuklara seslendi
banner399

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Sarı mesajında şunları kaydetti:

‘’Sevgili çocuklar; Ülkemizin en değerli varlığı olarak, geleceğimizin güvencesi, yaşam sevincimiz ve umudumuzsunuz. Sizlere düşen görev, bilime ve gelişen teknolojilere açık, okuyan, sorgulayan, araştıran, düşünen ve aynı zamanda düşündüklerini düzgün bir şekilde ifade edebilen, dürüst, çalışkan ve başarılı fertler olmaktır. Bu görevi en güzel şekilde yapacağınıza ve bu mirasa en güzel şekilde sahip çıkacağınıza olan güvencimiz tamdır.

‘MİNNET VE RAHMETLE ANIYORUZ’

Bu anlamda bizler de Karasu Belediyesi olarak, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha büyük, daha güçlü, daha zengin ve daha istikrarlı bir Karasu’da yaşamaları için halkımızdan aldığımız güçle hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Bu düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü, Kurtuluş Savaşının tüm kahramanlarını saygı, minnet ve rahmetle anıyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en kalbi duygularla kutluyorum.”

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2021, 11:46

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner391

banner390