banner388
banner400

Başkan Sarı'dan kütüphaneye kitap desteği

banner403

Başkan İshak Sarı, AK Parti Karasu Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şahin ile birlikte Karasu İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek, yeni kurulan okul kütüphanesine kitap desteğinde bulundu.

Başkan Sarı'dan kütüphaneye kitap desteği
banner399

Karasu İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen programa Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, Karasu İmam Hatip Ortaokul Müdürü Şeref Çiftçi, okul idarecileri ve AK Parti Karasu Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şahin katıldı.

''KÜTÜPHANE HAFTASI KUTLU OLSUN''

“İnsanlarımıza okuma alışkanlığını kazandırmak, kitap sevgisini artırmak ve kütüphanelerin gelişmesi için halkı bilinçlendirmek üzere, her yıl mart ayının son haftasını Kütüphaneler Haftası olarak kutlamaktayız” diyen Başkan Sarı; “Bugün İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve AK Parti Karasu Gençlik Kolları Başkanımız ile Karasu İmam Hatip Ortaokulun'da kurulan kütüphaneyi ziyaret ederek okul kütüphanesine kitap desteğinde bulunduk. Kitap eğitimin, bilimin, sanatın kısacası insan olmanın temelini oluşturur. Okumak geleceğimizi aydınlatırken aynı zamanda bizi dünyadaki gelişmelerden ve değişmelerden de haberdar eder. Çocuklarımıza ve gençlerimize kitap sevgisini aşılamalı, onlara daha gelişmiş bir toplumun oluşumuna katkı sağlayan bilginin kalelerini oluşturan kütüphanelerden yararlanma alışkanlığı kazandırmalıyız” dedi.

 İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkanı İshak Sarı’ya ve AK Parti Karasu Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şahin’e teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2021, 11:41

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner391

banner390