banner77

Başkan Sarı: ‘Hizmetlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz’

Pandemi dolayısıyla işleri yavaşlatmak durumunda kaldıklarını söyleyen Belediye Başkanı İshak Sarı “Vatandaşlarımızın için ferah olsun. Her şey söz verdiğimiz gibi devam ediyor. Projelerimizin planını yaptık. Halkımızdan tek isteğimiz biraz daha sabretmeleridir. Cennet ilçemiz Karasu için en iyisini yapacağız” dedi.

Başkan Sarı: ‘Hizmetlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz’

Belediye Başkanı İshak Sarı belediyenin çalışmalarının sürdüğü alanrlarda incelemelerde bulundu. Birim sorumlularından bilgi alan Başkan Sarı yürütülen hizmetlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

ASFALT KALDIĞI YERDEN

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, İncilli Mahallesi 617. Sokakta yapılan çalışmaları inceleyerek, sorumlu teknik personellerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, sokakta asfalt serim çalışmaları öncesi eski zemin söküm işlemlerini hızlandırdı. Hava şartlarının olumlu gitmesiyle çalışmalarına hız veren ekipler bu alandaki projeleri bir an önce tamamlayıp vatandaşların hizmetine sunmayı planlıyorlar.

Bugüne kadar İlçe merkezinde önemli çalışmalara imza attıklarını belirten Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Hizmetlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın için ferah olsun. Her şey söz verdiğimiz gibi devam edecek. Hizmet konusunda ilçemizin kaybedecek bir dakikası bile yok. Her gün ve her saatimizi hizmet ile geçirmek zorundayız. Kısıtlı imkânlarla da olsa projelerimizin planını yaptık. Halkımızdan tek isteğimiz biraz daha sabretmeleridir. Cennet ilçemiz Karasu için en iyisini yapacağız” dedi.

‘DOĞRU İŞLER YAPIYORUZ’

Başkan Sarı açıklamalarının devamında; “İlçe genelinde Temizlik İşleri Müdürlüğü, Destek Hizmetler Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizin hizmetleri aralıksız devam ediyor. Her gün incelemelerde bulunuyor, teknik personellerimizden çalışmalarla ilgili bilgi alıyoruz. Çalışmaları takip ederken vatandaşlarımızın yanımıza gelerek bizleri tebrik edip işlerimizde kolaylıklar dilemeleri yaptığımız hamlelerin ne kadar doğru olduğunu gösteriyor. İlçemizin önemli arterlerinden bir tanesi olan İncilli Mahallesi 617. Sokakta asfalt çalışmalarımız öncesi zemin hazırlık çalışmalarımızı titizlikle başlattık. Ardından kaldırım çalışmalarımız, ağaçlandırma çalışmalarımız ve aydınlatma çalışmalarımıza geçeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2020, 14:00

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER