Başkan Sarı’dan 24 Temmuz Basın Bayramı mesajı

Başkan Sarı Basın Bayram'ını kutladı.

Başkan Sarı’dan 24 Temmuz Basın Bayramı mesajı
banner238

Belediye Başkanı İshak Sarı, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Sarı mesajında, “İl ve İlçemizde faaliyet gösteren yerel gazete, radyo, televizyon ve internet haber sitelerinin temsilcileri ile çalışanları başta olmak üzere tüm basın mensuplarımıza gayret ve katkılarından dolayı şükranlarımı iletiyor, 24 Temmuz Basın Bayramlarını kutluyorum” dedi.

''DAİMA ÖNEMLİ ROL OYNAMIŞLARDIR''

Başkan Sarı mesajında şu ifadelere yer verdi; “Temel hak ve özgürlükler çerçevesinde ilkeli, doğru, tarafsız, milli ve manevi değerlerine bağlı, basın ahlak ve ilkelerine saygılı bir anlayışla kamuoyunu en doğru şekilde bilgilendiren basın mensuplarımız, demokratik hayatımızın vazgeçilmez unsurudur. Her türlü koşul ve şartlar altından fedakârca görevlerini yerine getiren basın mensuplarımız, demokratik hayatımızın gelişim sürecinde halkı bilgilendirme, bilinçlendirme, kamuoyunda gerekli hassasiyetleri oluşturma adına daima önemli bir rol oynamışlardır.

TÜM BİRİMLERE TEŞEKKÜR

Bu düşüncelerle, il ve ilçemizde faaliyet gösteren yerel gazete, radyo, televizyon ve internet haber sitelerinin temsilcileri ile çalışanları başta olmak üzere tüm basın mensuplarımıza gayret ve katkılarından dolayı şükranlarımı iletiyor, 24 Temmuz Basın Bayramlarını kutluyorum.”

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2020, 14:17

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER