Belediye, 4 yeni araç aldı

Belediye, araç parkını güçlendirmeye devam ediyor. Satın alınan 4 yeni çöp kamyonu ile Karasu Belediyesi, filosuna 20'nci aracı katmış oldu.

Belediye, 4 yeni araç aldı

'SAKARYA'NIN EN TEMİZ İLÇESİ'

 “Kaliteli hizmetin en iyisini hak eden Karasulu hemşerilerimiz için aralıksız çalışıyoruz” diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Sakarya’nın en temiz ilçesi Karasu’muza, kendi kaynaklarımız ile 4 yeni çöp kamyonu satın aldık. Yeni aldığımız bu araçlarla birlikte filomuza toplamda 20. aracımızı kazandırmış olduk” diye konuştu.

‘DİSİPLİN VE TASARRUFLARLA GİDERDİK’

Vatandaşlara daha iyi bir hizmet sunabilmek amacıyla araç parkını güçlendirmeye devam ettiklerini belirten Başkan Sarı; “Maddi sıkıntılar içerisinde olan bir belediye olduğumuzu her fırsatta belirtiyoruz. Bu maddi sıkıntıların birçoğunu sağladığımız disiplin ve tasarruflarla giderdik. Bu disiplin ve tasarrufun belediyemize kazandırdığı maddi kazancı da halkımıza hizmet olarak tekrar geri sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Kentimize en iyi hizmeti verme noktasında sürekli çalışıyoruz. Daha teknolojik araçlar ve daha etkin bir mücadele ile temiz bir Karasu yaratma çabamız sürüyor. Araç filomuza kazandırdığımız 4 adet yeni çöp kamyonumuz vatandaşlarımıza ve ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2021, 08:54

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER